Podrobné informace

Tento komplex vychází z tradiční švýcarské bylinné receptury, který je obohace o směs základních stavebních kamenů kloubního aparátu.

Informace o produktu

Výrobce: Herbamedicus, s.r.o.
Značka: ARTHROMEDICUS
Kód výrobku: 281800
Kód EAN: 7640133070223
Držitel rozhodnutí: Herbamedicus, s.r.o.

Unikátní doplněk stravy Arthromedicus Complex je vyváženou směsí základních stavebních kamenů kloubního aparátu. Originální receptura tohoto preparátu je obohacena o komplex 11 bylinných extraktů a kombinaci tělu vlastních substancí. Do svých výrobků používá společnost Herbamedicus výhradně byliny, jejichž účinky jsou prověřeny staletími a jsou doloženy v herbářích.

Charakteristika účinných látek

  • Glukosamin a chondroitin sulfát jsou strukturní složky kloubní chrupavky, vazů a šlach.
  • Přeslička rolní přispívá k udržení normálního stavu a pružnosti cévních stěn.
  • Echinacea purpurea podporuje přirozenou obranyschopnost.
  • Žen-šen kořen podporuje přirozenou obranyschopnost.
  • Jinan dvoulaločný (list) přispívá k duševní rovnováze.
  • Ostropestřec mariánský (semeno) příznivě působí na činnost jater.

Složení v jedné kapsli

Bílá kapsle - ranní - glukosamin sulfát (558 mg), jedlá želatina hydrolyzát (5 mg), přeslička rolní, konopice sp., rdesno ptačí, bršlice kozí noha, šišák bajkalský, echinacea, jinan dvoulaločný, žen-šen kořen, borůvka plod, ostropestřec mariánský, vrbovka sp. (celkem 37 mg), tobolka - jedlá želatina.

Zelená kapsle - večerní - glukosamin sulfát (555 mg), chondroitin sulfát (40 mg), jedlá želatina hydrolyzát (5 mg), tobolka -jedlá želatina.

Užívání doplňku stravy ArthroMedicus

Užívání doplňku stravy ARTHROMEDICUS je velice jednoduché. Ráno se užívá 1 bílá tobolka a večer pak 1 zelená tobolka. Tobolky se liší obsahem na den a noc, a proto jsou i barevně odlišené.

Podle zkušeností lidí užívajících doplňky stravy s glukosaminem a chondroitinem může přísun vyživujících látek po přibližně jednom týdnu užívání vyvolat subjektivní pocit zhoršení stavu. Ten většinou během několika dnů mizí a po druhém týdnu kůry se již dostaví pocit trvalejšího zlepšení. Pro udržení dobrého stavu se do poručuje opakovat kůru alespoň dvakrát během jednoho roku.

Recenze

Recenze produktu HERBAMEDICUS Arthromedicus 90 tobolek

Diskuze

Diskuze k produktu HERBAMEDICUS Arthromedicus 90 tobolek

Přidat nový příspěvek do diskuze