Podrobné informace

„Do kraje citronů rozkvetlých, kde pomeranč žhne zlatě ve větvích“ vás přenese vůně citrusového oleje, projasní mysl a opečuje vaše tělo.

Informace o produktu

Výrobce: WELEDA, spol. s r.o.
Značka: WELEDA
Kód výrobku: 5112
Kód EAN: 4001638500845
Držitel rozhodnutí: WELEDA, spol. s r.o.

Výtažky z citrusů a mandloní jsou malými kouzelníky, kteří projasní, vyživí a zvláční vaši pokožku a zklidní vaši mysl i srdce po náročném dni. Olej má navíc řadu použití, můžete ho využít jako pleťové mléko, masážní olej nebo přísadu do koupele.

Nejjemnější mandlový olej pěstí zvlášť jemně pokožku, zabraňuje jejímu vysoušení, zmírňuje citlivost a podráždění pleti a dodá vaší pokožce množství potřebných vitamínů ( A, E, F) a mnoho minerálů ( draslík, vápník, hořčík, fosfor, síra, kyselinu olejovou, linolovou a palmitovou a glycerín).

Citrusový olej je osvěžující a má současně uklidňující účinky, sjednocuje tón pleti, stahuje rozšířené póry a ochablou pleť s drobnými nedostatky spolehlivě osvěží a vyčisti.

Jak citrusový olej používat

Citrusový olej můžete použít na osvěžení celého těla a prospěje například i nehtům a nehtovým lůžkům, která dokáže posílit.

Přípravek používejte po koupeli tak, že si nanesete trochu oleje do dlaní a krouživým pohybem směrem k srdci vtíráte olej do vlhké pokožky.

Olej můžete použít i k povzbuzující masáži nebo si ho přidat do koupele.

Z recenzí: "Tenhle citrusový olej používám ráda pro jeho svěží vůni a pro to, jak mě parádně osvěží na celém těle. Vylepšuje mi pleť i náladu."

Z čeho se citrusový olej Weleda skládá

Mandlový olej, alkohol, citrónová silice, parfém (přírodní éterické oleje), limonen*, linalool*, geraniol*, citral* (*součást přírodních éterických olejů).

O výrobcích Weleda

Všechny přípravky firmy Weleda jsou vždy vyráběny z přírodních surovin bez umělých konzervačních látek. Rostliny pro výrobu produktů jsou pěstovány v ekologickém zemědělství. Firma má vysoký morální i etický kredit jak pro výrobu, tak pro jednání se zákazníky, partnery i zaměstnanci. Všechny přípravky podporují osobní rozvoj, zdravý životní styl či obnovují zdraví člověka.

Recenze

Recenze produktu WELEDA Citrusový osvěžující olej 100 ml

Diskuze

Diskuze k produktu WELEDA Citrusový osvěžující olej 100 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze