Úvodní strana Krása a hygiena Přírodní kosmetika Přírodní tělová kosmetika Přírodní péče o ruce a nohy

Přírodní péče o ruce a nohy

Dopřejte své pokožce jen to nejlepší. S příordní kosmetikou s obsahem pouze čistě přírodních složek, bez syntetických konzervantů, parfémů a silikonů. V této kategorii najdete vše, co Vaše ruce a nohy potřebují.

V této kategorii doporučujeme


Načítám

Přírodní péče o ruce a nohy - detailní popis

Péče o pokožku je velmi důležitá, neboť kůže nás chrání. Věnujme jí náležitou pozornost. Přípravky k péči o ruce a nohy jsou velmi účinné a zároveň šetrné k pokožce.

  • Pokud trpíte suchou nebo velmi suchou pokožkou, nesprchujte se více než jednou denně a nekoupejte se ve vaně déle než 10 minut *. Pomůžete tak chránit vaši pokožku před vysycháním.
  • Pokud stav vaší pokožky přetrvává nebo se zhoršuje, poraďte se se svým lékařem nebo dermatologem.
  • Pravidelná každodenní péče o pokožku může pomoci zmírnit reakce citlivé pokožky.
  • Po sprchování nebo koupání by měla pokožka být před použitím pečujících přípravků osušena lehkým přikládáním.

Doplňkový sortiment

Na lekarne.cz najde také přírodní vlasovou kosmetiku, která je bez silikonů a parabenů. Vyzkoušet můžete také příordní intimní potřeby, jako jsou menstruační kalhotky SNUGGS. Nezapomněli jsme také na Vaše ratolesti a zubní hygienu.

TIP! Boj s potem provází každého z nás. Věděli jste ale, že většina běžných antiperspirantů k němu jako hlavní zbraň používá kontroverzní hliník a jeho sloučeniny? Zvýšená koncentrace hliníku v těle přitom provází některé zákeřné nemoci. Existuje navíc podezření, že potlačování přirozeného pocení antiperspiranty může podporovat růst rakovinotvorných buněk.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka