Úvodní strana Krása a hygiena Přírodní kosmetika Přírodní tělová kosmetika Přírodní deodoranty a antiperspiranty

Přírodní deodoranty, přírodní antiperspiranty

Boj s potem provází každého z nás. Věděli jste ale, že většina běžných antiperspirantů k němu jako hlavní zbraň používá kontroverzní hliník a jeho sloučeniny? Zvýšená koncentrace hliníku v těle přitom provází některé zákeřné nemoci. Existuje navíc podezření, že potlačování přirozeného pocení antiperspiranty může podporovat růst rakovinotvorných buněk.

V této kategorii doporučujeme


Načítám

Přírodní deodoranty, přírodní antiperspiranty - detailní popis

Pokud se chcete působení škodlivých látek vyhnout, je nejlepší volit čistě přírodní kosmetiku a přírodní deodoranty bez aluminia. V naší nabídce si můžete vybrat z různých vůní nebo zvolit ochranu proti pocení bez vůně. Vybírat můžete i z různých konzistencí od spreje, krému nebo tuhé tyčinky.

Lékárna.cz nabízí různé druhy přírodních deodorantů a antiperspirantů

Nebo vybíejte podle forem přípravků: KrémSprejParfémRoll-onTuhé (stick

Doplňkový sortiment

TIP! Nezapomeňte na péči o své tělo zevnitř. Potřebné vitaminy a minerály nám mohou do těla dostat doplňky stravy. Díky nim tak organismus snadno získá jemu prospěšné látky. Doplňky stravy umí zařídit, že naše tělo funguje normálně a přirozeně.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám