Je vhodný pro krátkodobou léčbu natažených svalů, poúrazové bolestivé stavy, bolestivá menstruace, bolest zubů, hlavy a zad.
Skladem Dnes odešleme, u vás zítra
Přípravek obsahuje léčivou látku diklofenak. Diklofenak patří do skupiny léčiv, která se nazývají nesteroidní protizánětlivé léky (NSAID). Přípravek je lék proti bolesti, který také zmenšuje zánět (otoky).
Světle červené (růžové) kulaté bikonvexní obalené tablety o průměru 7,7 mm a tloušťce 5,0 mm.
Léčivou látkou přípravku Voltaren ActiGo Extra je diclofenacum kalicum. Jedna obalená tableta obsahuje diclofenacum kalicum 25 mg.
Dospělí a dospívající od 14 let
Jak se přípravek Voltaren ActiGo Extra užívá
Přípravek Voltaren ActiGo Extra je přípravek s rychlým nástupem účinku, který je určen pro krátkodobou léčbu následujících stavů:
Přípravek Voltaren ActiGo Extra nepodávejte dětem a dospívajícím do 14 let.
Přečtěte si pozorně příbalovou informaci, která je součástí každého balení.
Balení obsahuje 20 tablet.
Podobně jako všechny léky, může mít i tento přípravek nežádoucí účinky, které se ale nemusí vyskytnout u každého - nežádoucí účinky najdete v příbalovém letáku.
Nežádoucí účinky můžete hlásit přímo na adresu:
Státní ústav pro kontrolu léčiv Šrobárova 48 100 41 Praha 10
Nežádoucí účinky můžete hlásit přímo na web:
Registrovaný léčivý přípravek, pozorně čtěte příbalovou informaci.
Pro přidání položky do oblíbených musíte být přihlášeni.
Nejdříve se musíte přihlásit.