Oblíbené položky

Úvodní strana » Značky » V » VOLTAREN

VOLTAREN

Registrované léčivé přípravky značky Voltaren vám nabízejí řešení při léčbě bolestí, otoků či zánětů pohybového aparátu a k dostání jsou ve formě gelů, hřejivých náplastí nebo tabletek. Jsou volně prodejné v lékárně. Léčivou látkou Voltarenu je diklofenak ze skupiny nesteroidních protizánětlivých léků, který přináší nejenom úlevu od bolesti a zánětu, ale také pozitivně působí na snižování horečky.

Voltaren forte 2,32% představuje nejvyšší koncentraci obsahu diklofenaku a tudíž dokáže přinést úlevu od bolesti až na 12 hodin. Gel se aplikuje maximálně dvakrát denně.

Voltaren ActiGo Extra tablety je vhodný pro léčbu akutní bolesti a pro snižování horečky. Je určený pro krátkodobou léčbu bolesti zad, zubů, hlavy a menstruační bolesti. Přípravek je vhodný pro děti starší 14 let a pro dospělé. Všeobecně se doporučuje podávat nejnižší účinnou dávku, co nejkratší možnou dobu.

Další variantou, jak zmírnit bolest jsou Voltaren léčivé náplasti. Přináší úlevu od akutní bolesti, otoku a zánětu. Účinnou látkou náplastí je diclofenacum natricum. Náplasti jsou vhodné pro každodenní použití a můžou se používat max. 7 dní. Jsou tenké 1 mm, takže jsou velmi diskrétní a každá je samostatně balená.

Můžete také vyzkoušet Voltaren emulgel, vhodný k léčbě místní bolesti pohybového aparátu. Emulgel zmenšuje otoky, odstraňuje záněty a poskytuje úlevu od bolesti zad, svalů a kloubů. Snadno se nanáší a lehce chladí postižená místa.

Ať už jde o bolest zad, zubů, podvrknutý kotník, namožené svaly - Voltaren vám přinese očekávanou úlevu.

Rozbalit filtr

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám