Oblíbené položky

Úvodní strana » Zdraví a léky » Volně prodejné léky » Léky na cukrovku, diabetes

Léky na cukrovku, diabetes

Diabetes druhého stupně trápí až 10 % populace. Jedná se sice o nevyléčitelné onemocnění, ale vhodnými léky a dietou ho můžete mít pod kontrolou. Volně prodejné léky na cukrovku 2. typu pomáhají tělu lépe zpracovávat cukr a upravovat jinak vysokou hladinu cukru v krvi neboli glykemii.

  • LEROS Diabetan Léčivý čaj sypaný 100 g Léčivý přípravek

    Skladem zítra

    Doplňková léčba pro nemocné cukrovkou. Příznivě ovlivňuje zvýšenou hladinu cukru, působí močopudně, antisepticky a mírně spasmolyticky. Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.

    66 Kč

    66

Léky na cukrovku, diabetes - detailní popis

Hrozí vám diabetes 2. stupně? Podle odborníků je cukrovka z 50 % dědičná, dalšími rizikovými faktory jsou obezita, vysoký cholesterol a krevní tlak.

Jak vyzrát na cukrovku 2. typu

Na cukrovku existuje mnoho podpůených a zmírŇujících přípravků, honě ovšem můžete ovlivnit i svým chováním a životním stylem. Začněte správnou výživou a sportem, díky kterým zhubnete a hladina cukru v krvi se vám sama upraví. Pomoci si můžete navíc volně prodejnými léky na cukrovku, které obsahují přírodní extrakty bylin a další účinné látky.

Doporučujeme například kapsle Diaben s obsahem gurmaru (indická rostlina), skořice a kyseliny alfa-lipoové, významného antioxidantu. Ale pozor, volně prodejné léky na cukrovku nejsou vhodné pro těhotné a kojící ženy ani pro děti.

Jak léčbu cukrovky podpořit

Léčbu cukrovky podpoříte také diabetickými čaji. Obsahují léčivé byliny podporující snižování hladiny cukru v krvi. Do svého jídelníčku zařaďte také přírodní sladidlo stévie, které nahradí pro diabetiky škodlivý rafinovaný cukr. Zlepšit svůj zdravotní stav můžete také řadou podpůrných doplňků stravy a mlsáním zdravých dobrot. 

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám