Podrobné informace

Gelové vložky snižující únavu při dlouhém stání nebo chůzi, zlepšují krevní oběh. Textilní povrch saje pot, snadný způsob čištění.

Informace o produktu

Výrobce: SVORTO
Kód výrobku: 136544
Kód EAN: 8594023814673
Držitel rozhodnutí: SVORTO

Vložky obsahují tekutý, netoxický gel, který proudí patentovaným regulačním systémem mezi dvěma vrstvami pružného plastu slepenými po obvodu vložky. Dynamické proudění kapaliny terapeuticky procvičuje svaly chodidel a nohou, a tím zlepšuje jejich funkci z hlediska podpory proudění krve v žilním systému.

Pro příjemný styk s nohou je vrchní část vložek překryta bavlněným textilem sajícím pot. Vložky zaručují nejen vrcholové pohodlí, ale také omezení nárazu, únavy a bolesti chodidel. Jejich každodenní používání může rovněž přispět k úlevě např. při otocích chodidel, zábnoucích nohách, svalové bolesti a bolesti zad způsobené dlouhodobým stáním nebo chozením. Vložky lze použít při léčbě křečových žil, artritidy, bolesti holenního svalu a kotníku, v závislosti na konkrétních okolnostech.

Každou vložku lze použít pro dvě velikostní čísla - lze ji přizpůsobit zastřižením dle označení ve špici.

Údržba
Vložky s tekutým gelem lze prát v pračce při 60°C. Ve velmi nepravděpodobném případě, kdy dojde k uniknutí tekuté náplně, vyčistěte vnitřek obuvi vodou s mýdlem. Tekutá náplň obuv nepoškozuje. Gel je netoxický.

Vedlejší příznaky
Během prvních 14-ti dnů můžete cítit mírnou bolest nebo teplo, je to známka léčebného účinku. Doporučujeme proto vložky zpočátku nosit pouze kratší dobu, kterou postupně prodloužíme až na celodenní nošení.

Recenze

Recenze produktu Vložky s tekutým gelem - masážní velikost 45-46

Diskuze

Diskuze k produktu Vložky s tekutým gelem - masážní velikost 45-46

Přidat nový příspěvek do diskuze