Podrobné informace

Vlákninové tablety s řasou Chlorellou a probiotickými bakteriemi jsou tentokrát obohaceny o skořici, která je vhodnou součástí redukčních diet.

Informace o produktu

Výrobce: SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS A.S.
Značka: UNILAKT
Kód výrobku: 8858
Kód EAN: 8594027710339
Držitel rozhodnutí: SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS A.S.

Vlákninové tablety s řasou Chlorella a probiotickými bakteriemi, obohacené vitamínem C a skořicí.

Unilakt obsahuje vysoké procento jablečné vlákniny, čímž splňuje její denní příjem, pektinů, vitamín C a živé probiotické bakterie Enterococcus faecium na doplnění střevní mikroflóry.

Nejvýznamnější složkou v Unilaktu je řasa Chlorella z AV ČR Třeboň ( také se jí říká zelené krvinky), která zastupuje v Unilaktu multivitamín, dodává přírodní beta karoten, rostlinné bílkoviny.

Skořice zabraňuje nadýmání, podporuje trávění a má podíl na vyrovnávání hladiny glykémie po jídle. 

Složení

jablečná vláknina 45 %, sušené odtučněné mléko, cukr, sušená řasa Chlorella 5 %, skořice 4%, zahušťovadlo: oxidovaný bramborový škrob, inulin 3 %, mykrokrystalická celulóza, probiotická kultura Enterococcus faecium, kyselina: kyselina askorbová, sůl: stearan hořečnatý

Jak Unilakt užívat?

Je doporučeno 15 tablet denně rozdělených do dvou až tří dávek. Při redukci hmotnosti 3 x denně 10 tablet ( půl hodiny před jídlem). Důležitý je dostatek tekutin!

Maximální dávka by neměla přesáhnout 30 tablet denně. Tablety je vhodné rozkousat, případně spolknout a zapít nejméně 250 ml tekutiny. Nedostatek tekutin může způsobit zácpu. Na zapíjení není vhodný silný černý čaj či káva.

Při prvním užívání je doporučován pozvolný náběh rozvržený do několika dávek.

Recenze (1)

Recenze produktu UNILAKT se skořicí 300 g

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 80 %.

Přidat recenzi produktu

(5) (3)

80 %

Diskuze (2)

Diskuze k produktu UNILAKT se skořicí 300 g

Přidat nový příspěvek do diskuze

(4) (2) (0) 18/11/2016

Karin H. - super

uplne nejlepší pomocnik s dietou co jsem kdy vyzkoušela. Zobeme ho cely kancl.

Vstoupit do diskuze

(4) (2) (0) 04/04/2007

Jana K. - Je jedníčka

Když jsme si v časopise poprvé přečetla o Unilaktu, bylo mi hned jasné že ho vyzkouším. Protože každý den vstávám po páté hodině, snídat nestíhám, obědvat občas taky ne, moje zažívání dostávalo a ještě dostává "na frak". Koupila jsem si Unilakt, nejdřív bez skořice a pak i se skořicí. Jeho účinky mě velice mile překvapily. Stolice se upravila na každý den ráno, občasné potíže s vyprazdňováním… Více

Vstoupit do diskuze