Oblíbené položky

Úvodní strana » Trápí mě » Chřipka a nachlazení » Přípravky na kašel » Suchý a dráždivý kašel

Suchý a dráždivý kašel

Trpíte na suchý a dráždivý kašel? Přitom se může jednat o společníka, který se za kašlem jen ukrývá: podráždění dýchacích cest, alergii nebo o onemocnění horních cest dýchacích. Krom toho, že není zrovna nejpříjemnější, tak také dokáže organismus vyčerpat, často více, než samotné onemocnění. Proto vám poradíme, jak s ním rychle a hlavně účinně bojovat! 

Nevíte, co na kašel? Pomohou takové přípravky, které zvlhčují sliznici, podporují tvorbu hlenu a usnadňují vykašlávání. Kašel se tak stává snesitelnějším a rychleji odeznívá.

Které přípravky byste určitě měli vyzkoušet?

Robitussin je sirup, který účinně tlumí a zmírňuje suchý a vleklý kašel, ať už je jeho příčina jakákoliv. Je vhodný již pro děti od šesti let věku a mohou jej užívat také diabetici.

Až 6 hodin klidu od kašlání vám poskytne sirup Mugotussol, který zvládne zastavit ono prokleté dráždění a nutkání kašlat, kašlat, kašlat! Navíc zklidní podrážděný krk a zajistí tvorbu hlenu a tím pádem i vytouženou úlevu... 

Pastilky MedDex potěší ty, pro které byly sirupy vždycky utrpením. Obsahují, jak už také název napovídá, med a medové aroma. K tomu patří samozřejmě i příjemná chuť a vůně. Pastilky zvládnou rychle ulevit od suchého, neproduktivního kašle (kromě astmatického). Užívat je mohou děti od 12 let.

Pokračovat

Nejprodávanější v kategorii


Načítám
Značka:
Všechny

Rozbalit filtr

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám