Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Kapr 2016 - plovák

BROMHEXIN

Tato rubrika obsahuje výrobky značky BROMHEXIN.
Katalogový výpis | Seznam

BROMHEXIN 12 BC 1X30ML Kapky, roztok

BROMHEXIN 12 BC 1X30ML Kapky, roztok
Kód:15770

Naše cena:  59 Kč
Běžná cena:  84 Kč
Ušetříte:  30 %

K léčení všech onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena tvorbou hustého, vazkého hlenu.
Dostupnost: skladem

BROMHEXIN 25X8MG obalené tablety

BROMHEXIN 25X8MG obalené tablety
Kód:15773

Naše cena:  49 Kč
Běžná cena:  66 Kč
Ušetříte:  26 %

Přípravek se užívá k léčení všech onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena tvorbou hustého, vazkého hlenu. Hlen zkapalňuje a tím ulehčuje jeho vykašlávání.
Dostupnost: do 4 dnů

BROMHEXIN 8-SIRUP KM 1X100ML Sirup

BROMHEXIN 8-SIRUP KM  1X100ML Sirup
Kód:15778

Naše cena:  94 Kč
Běžná cena:  119 Kč
Ušetříte:  21 %

Zkapalňování průduškových hlenů u akutních a chronických zánětů průdušek a plic a u všech plicních onemocnění, spojených se zvýšenou tvorbou hlenu nebo poruchou tvorby vylučování hlenů.
Dostupnost: do 2 dnů

Bromhexin 12 KM kapky 30 ml

Bromhexin 12 KM kapky 30 ml
Kód:15779

Naše cena:  79 Kč
Běžná cena:  94 Kč
Ušetříte:  16 %

Zkapalňuje a rozpouští průduškový hlen a usnadňuje jeho vykašlávání. Éterické oleje účinek bromhexinu výrazně podporují.
Dostupnost: do 2 dnů
 
Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz
Ověření legálního provozu E-shopu