Moje srdcovky

Úvodní strana » Trápí mě » Močové cesty » Inkontinence

Inkontinence

Inkontinence neboli nechtěný a vlastní vůlí nekontrolovatelný únik moči je velký problém nejen zdravotní a hygienický, ale také sociální. Unikající moč obtěžuje člověka pocitem vlhka, zápachem či svěděním a je také velkou ranou pro jeho sebevědomí a psychickou pohodu. Mimo starších lidí, u kterých se onemocnění vyskytuje u 40 % žen a 20 % mužů, je stále častější výskyt u mladších žen.

V této kategorii doporučujeme


Načítám

Inkontinence - detailní popis

Nenechte se omezovat a vyzkoušejte spolehlivý způsob řešení inkontinence s výrobky na Lékárna.cz.

Na Lékárna.cz si můžete vybrat z :

  • Slipové vložky - pro uživatele, kteří trpí velmi slabým únikem moči a nepotřebují větší ochranné pomůcky.
  • Inkontinenční vložky - pomůžou zůstat v suchu a zároveň poskytují pocit jistoty, bezpečí každý den i noc.
  • Inkontinenční produkty pro muže - speciálně navržené pro muže. Bezpečně a diskrétně padnou do pánského spodního prádla.
  • Dámské natahovací kalhotky - diskrétní ochrana přizpůsobená tvarům ženského těla. Vysoká spolehlivost s absorpčními materiály tam, kde jsou nejvíce zapotřebí.
  • Ochranné spodní prádlo - bezpečná absorpční zóna s absorpčním jádrem umístěným vpředu, které v sobě účinně uzamkne moč.
  • Natahovací kalhotky - tvar, který přilne k tělu, poskytuje uživateli pocit jistoty a bezpečí při jakékoli činnosti.
  • Kalhotky s pásem - integrovaný upevňovací pás s elastickým materiálem ComfiStretch je revoluční novinka pro uživatele i pečovatele.
  • Kalhotky s kompletní ochranou - výrobky na kompletní ochranu při inkontinenci jsou navržené tak, aby pomáhaly udržovat zdravou pokožku a zároveň poskytovaly uživatelkám vysokou ochranu proti protečení.
  • Vložné pleny - miskovitě tvarovaná vložka je navržena tak, aby při inkontinenci poskytovala ochranu proti protečení a zároveň pomáhala udržovat zdravou pokožku.
  • Fixační kalhotky - zajišťují, aby pleny a vložky zůstaly bezpečně na svém místě.

Doplňkové zboží

Inkontinence neboli únik moči je zkouškou pro pokožku v intimních partiích, proto se vám může hodit inkontinenční kosmetika a inkontinenční podložky.

TIP! Prováděním Kegelových cviků můžete trénovat svaly svého pánevního dna, aby úniky lépe zadržovaly.

Cena (Kč)

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám