Oblíbené položky

Úvodní strana » Trápí mě » Chřipka a nachlazení

Chřipka a nachlazení APO-IBUPROFEN

  • APO-IBUPROFEN 400 mg 100 potahovaných tablet Léčivý přípravek

    Skladem

    Uleví od bolesti zad, kloubů i menstruační bolesti, snižuje horečku a tlumí projevy zánětu. Lék k vnitřnímu užití, obsahuje ibuprofen.

    109 Kč -25% 145 Kč

    109
  • APO-IBUPROFEN 400 mg 30 potahovaných tablet Léčivý přípravek

    Skladem do 24 hodin

    Uleví od bolesti zad, kloubů i menstruační bolesti, snižuje horečku a tlumí projevy zánětu. Lék k vnitřnímu užití, obsahuje ibuprofen.

    45 Kč -25% 60 Kč

    45
  • APO-IBUPROFEN RAPID 400 mg SOFT CAPSULES 10 tobolek Léčivý přípravek

    Skladem do 24 hodin

    Ibuprofen v měkkých želatinových tobolkách, který se díky tekutému obsahu tobolky rychle vstřebává a pomáhá od akutních záchvatů migrény, bolesti hlavy, horečky.

    49 Kč -29% 69 Kč

    49

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám