Podrobné informace

Tajemná vůně listů maliny, červeného rybízu a tuberózy postupně přechází do smyslných akordů zimolezu, bíle gardénie, růžové magnolie a motýlí orchideje. To vše završí mocné tóny ambry, pačuli a mošusu. Poznejte neskutečnou vůni, která vás přivede do lákavého světa iluzí.

POZOR výrazná sleva !!!

Informace o produktu

Výrobce: Beauty Plus s.r.o.
Značka: AVON
Kód výrobku: 92224
Kód EAN: 92224
Držitel rozhodnutí: Beauty Plus s.r.o.
Poznejte zemi fantazie, kde barvy jsou daleko živější a smysly vnímavější. Hranice mezi snem a skutečností jako zázrakem mizí. Co si obvykle jen těžko dokážete představit, se nyní stává realitou. Nechte se zlákat mocným proudem snění.

Kategorie: květinově-ovocná-dřevitá vůně. Pro nevšední ženu!

Únik z reality

V současné době je na trhu vůní oblíbený nový směr- únik z reality! Únik z šedivé reality, která vyžaduje každodenní zvládání problémů. Mnoho známých kosmetických společností v poslední době nabízí vůně, které probouzí fantazii mocnější než skutečný život. dámská vůně Surreal EDT má obrovské možnosti. Je to pozvánka do snů s velkým "S"!

Nevšední zážitek

Všichni toužíme po změně, po úniku z všednosti a proto hledáme silné zážitky, místa, kde by byl život zajímavější, intenzivnější a úžasně strhující. Na těchto místech je vše, co zažíváme, tak nevšení, někdy až nereálné, jako namalované známým surrealistou. To je dámská vůně v moci snů a představ.

Stojí za to snít!

Jedna kapka na spánek Vás přenese na hranici mezi snem a skutečností. A tam, v zemi fantazie, pocítíte, že skutečně žijete, že jste vstoupili do svého vlastního světa, který je ještě skutečnější. A najednou se všechno zdá být možné, dokonce i věci, které ostatním připadají nemožné.

Recenze

Recenze produktu Tělový krém Surreal 150 ml

Diskuze

Diskuze k produktu Tělový krém Surreal 150 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze