Úvodní strana » Značky » A » AVON

AVON

AVON, to je legenda kosmetického průmyslu. Již více než 125 let je AVON nejen synonymem krásy, inovace a optimismu, ale především společností pro ženy. Do povědomí se lidem tato značka dostala především přímým prodejem tzv. AVON Ladies a v České republice začala značka působit v roce 1991.

V nabídce kosmetiky AVON naleznete vše, co potřebujete k péči o tělo, pleť, vlasy. Portfolio zahrnuje dekorativní, pleťovou a tělovou kosmetiku, vůně, módní i bytové doplňky a dekorace.

Historie kosmetiky AVON spadá do konce 19. a začátku 20. století. AVON je celosvětovou společností zabývající se přímým prodejem kosmetiky a to ve více jak 100 zemích světa. Výrobky se dostávají ke svým spotřebitelům díky 6-ti milionům AVON Ladies a AVON Gentleman. Nejenže se AVON zajímá o krásu a zdraví žen a mužů, ale nabízí jim i jistou formu finanční nezávislosti.

Společnost začala působit v České republice v roce 1991. Mezi významné produktové značky patří: Anew, Planet Spa, Avon Color, Advance Techniques, Natural, Solutions a široká nabídka dámských i pánských vůní.

V nabídce kosmetiky AVON naleznete vše, co potřebujete k péči o tělo, pleť, vlasy. Vybírat můžete z široké nabídky dekorativní kosmetiky, která pečuje a zkrášluje oči, rty, tvář i nehty. Krásných a zdravých vlasů docílíte používáním produktů Advance Techniques a Naturals. Sprchové gely Senses si zamilujete pro jejich podmanivou vůni. Vybírat můžete i kosmetiku pro všechny typy pleti například zpevňující řadu Anew pro zralou pleť a mnohé další.

Více informací
AVON

Produktové řady

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka