Úvodní strana Krása a hygiena Tělová kosmetika Bezdotykové dávkovače

Bezdotykové dávkovače mýdla

Naše ruce jsou každou chvíli v kontaktu s tisíci bakterií. V dobré víře se jich chceme zbavit tím, že si jdeme poctivě umýt ruce. Uvědomili jste si ale někdy, kolik bakterií má na svém povrchu klasický mechanický dávkovač mýdla nebo tuhé mýdlo? Miliony. A na všechny saháme. Bezdotykový dávkovač mýdla nás ale tohoto kontaktu ušetří. Jak už název vypovídá, nemusíme se ho vůbec dotknout.

Bezdotykové dávkovače mýdla - detailní popis

Kde všude využijete bezdotykový dávkovač?

  • Jako dávkovač tekutého mýdla v domácnosti, na veřejných toaletách, v penzionech, hotelích, restauracích apod.
  • Lze ho využít jako dávkovač šamponu a mít ho ve sprše vždy po ruce.
  • Po naplnění desinfekčním gelem poslouží v nemocnicích, školách, potravinářských provozech a podobných zařízeních přísných na hygienu.
  • V domácnostech a různých provozech jako dávkovače saponátů.

Jak funguje bezdotykový dávkovač mýdla?

Většina bezdotykových dávkovačů je napájena bateriemi. Mají velmi úsporný provoz, a tak je spotřeba baterií poměrně nízká. Dávkovač tekutého mýdla funguje pomocí senzoru, který zaznamená pohyb rukou a následně uvolní dávku mýdla. Tento způsob mytí rukou je i úsporný na spotřebu mýdla. Kvalitní dávkovače na tekuté mýdlo zajistí, aby mýdlo samovolně neodkapávalo.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka