Podrobné informace

Zmírňuje příznaky menopauzy a předchází vzniku zdravotních komplikací, ke kterým se ženy stávají v postmenopauze více náchylné.

Informace o produktu

Výrobce: SWISS NATURAL
Značka: SWISS
Kód výrobku: 7109
Kód EAN: 068120437038
Držitel rozhodnutí: SWISS NATURAL

Kompozice standardizovaných extraktů ze šesti nejosvědčenějších rostlin užívaných na zmírňování příznaků menopauzy (přechodu): smldinec, ploštičník , červený jetel , andělika čínská , drmek obecný a lopuch větší.

Je připravena pouze z přírodních zdrojů tak, aby skutečně prospívala celkovému zdraví ženy v období klimakteria. Citlivě reguluje rovnováhu hladin hormonů estrogen a progesteron. Zmírňuje příznaky menopauzy a předchází vzniku zdravotních komplikací, ke kterým se ženy stávají v postmenopauze více náchylné - stabilizuje kardiovaskulární systém, zlepšuje hustotu kostí.

Předchází vzniku a výrazně zmírňuje typické příznaky menopauzy: návaly horka, pocení, nespavost, emoční labilita, suchost pokožky a sliznic, vaginální krvácení, pokles libida, bušení srdce, bolesti hlavy, závratě, zadržování tekutin a problémy s močením.

Preparát je určen pro ženy se všemi menopauzálními symptomy, všech intensit ( i těch nejsilnějších); je řešením při nesnášenlivosti, kontraindikaci nebo nedůvěře k syntetické hormonální léčbě.

Doporučné dávkování: 1 až 2 kapsle denně, před jídlem; podle intensity potíží a tělesné hmotnosti je možné dávku modifikovat až na 1 kapsli obden !, dávka 2x 1 kapsle denně byla stanovena pro průměrnou hmotnost 70 kg a výraznou intensitu potíží. Účinek se dostaví během užívání prvního balení.

Balení: 60 kapslí.

Recenze

Recenze produktu Swiss HRT bylinný cps.60 - menopauza

Diskuze

Diskuze k produktu Swiss HRT bylinný cps.60 - menopauza

Přidat nový příspěvek do diskuze