Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

herbadent

Soaphoria pro děti

Tréninkové kalhotky

Tréninkové kalhoty jsou ideální pomůckou pro miminka, která se učí chodit na nočník. Svým vzhledem připomínají klasické bavlněné kalhotky, ale jsou navíc opatřeny tenkou absorbční vrstvou, která zabrání znečištění oblečení. Tréninkové pleny mají na dítě významný psychologický efekt, neboť úmyslně neabsorbují veškerou vlhkost a mohou tak výrazně usnadnit učení na nočník. Plenky doporučujeme před prvním použitím nejprve vyprat, aby se zvýšila jejich savost.

K tréninkovým kalhotkám pořiďte hravý nočník ve tvaru autíčka

S barevným nočníkem bude odnaučování plenek hračka! V kategorii přebalování a hygiena najdete nočník Nuvita Pipu Opla, který funguje zároveň jako sedátko s madlem, stolička a adaptér na toaletní mísu. Pokud preferujete klasiku, vsaďte na nočník Nuk s vysokou zádovou opěrkou pro pohodlné sezení.

Katalogový výpis | Seznam
Značky:Herbamedicus

StopUrin Herbamedicus ForKids 20 ml

StopUrin Herbamedicus ForKids 20 ml
Kód:332377

Naše cena:  689 Kč
Běžná cena:  736 Kč
Ušetříte:  6 %

StopUrin je chmelový výtažek, který díky svým vlastnostem pomáhá dětem naučit se, jak ovládat nutkání na močení, nebo se zbavit úniků moči ve spánku.
Dostupnost: Skladem do 24 hodin