Úvodní strana Děti a maminky Dětské plenky Plenky 4 (7 - 18 kg)

Dětské plenky 4 (7 - 18 kg)

Vaše miminko už dost možná zase povyrostlo, začíná objevovat svět včetně částí, které by mu měly zůstat utajeny (Hlavně nezapomeňte zakrytovat zásuvky a schovat kabely!) a strká všechno do pusy. Na vás teď leží nový úkol: zvýšit úroveň ochrany – v tomto případě plenky – přizpůsobit je aktuální váze a zase jednou se postarat o komfort miminka. „Máte“ už mezi 7 a 14 kilogramy? Pak se správně nacházíte v kategorii Plenky – Maxi

V této kategorii doporučujeme


Načítám

Dětské plenky 4 (7 - 18 kg) - detailní popis

Chcete si být jistá, že to je opravdu a stoprocentně v suchu? Pak neprohloupíte s plenkami Pampers, které vám poskytnou klid a pohodu nejen doma a během noci, ale i při cestování; nebudete se totiž muset obávat převlékání postele nebo rovnou autosedačky. 

Nejdůležitější je ale v otázce plenek samozřejmě dítě, na které výrobci myslí především. A to v mnoha ohledech. Otázka protečení plenky uleví spíš vám, ale to, aby plenka neškrtila, neomezovala výpravy malého průzkumníka a nezpůsobovala nepříjemné opruzeniny a kožní problémy, to už zajímá i vaše miminko. 

Zpátky k vám, nebo třeba nic netušícímu tatínkovi, který se k přebalování dostal jako slepý k houslím. Problém by neměl nastat ani při upevňování plenky. Jednak je to nadmíru snadné a rychlé, jednak je otázka zapnutí vyřešena pomocí elastických zádíček a suchých zipů. Během krátké chviličky tak máte přebaleno! 

Vaše dítě si to asi do budoucnosti nebude pamatovat úplně jasně a v pubertě vám za výběr plenky sice nebude srdceryvně děkovat, ale úsměv na jeho tváři, radost ze světa a čilé objevování vám bude za správný výběr plenek tou největší odměnou. Poděkuje vám i vaše peněženka – u nás máte jistotu, že jsme pro vás připravili zajímavé ceny, nejrůznější akce a často držíme plenky nejlevněji na trhu. My vám a vaemu miminku fandíme!

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám