Úvodní strana Děti a maminky Dětské plenky Plenky 6 (15 a více kg)

Dětské plenky 6 (15 a více kg)

Maxi plenky velikosti 6 jsou navržené pro miminka, která už pomalu přestávají být těmi rozkošnými maličkými miminky a stávají se z nich ničivé tajfuny dosahující rychlosti blesku (i když je samozřejmě milujeme pořád stejně!). Možná vám přijde zvláštní samotná představa toho, že by na sobě takhle živé dítě mělo udržet plenku… Ale nebojte, není se čeho bát. 

V této kategorii doporučujeme


Načítám

Dětské plenky 6 (15 a více kg) - detailní popis

Výrobci na vás myslí, a proto navrhují jednorázové pleny tak, aby děťátko nejen neomezovaly v pohybu, ale také aby vydržely nejeden pád, přesun či horolezecký výstup na skříň. Navíc budou po celou dobu pohodlné a nebudou překážet – nijak a ničemu, podobně jako později úplně obyčejné kalhotky. 

V této velikosti kalhotkové pleny totiž nejvíc připomínají právě ty „normální“ kalhotky – stejně jako ony totiž vypadají a podobně se sundávají. To ocení například bezradný tatínek. Už ho nečeká žádný zákeřný suchý zip, funguje mechanismus natáhnout-stáhnout. 

A že už by děťátko v tomto věku nemělo plenky vůbec potřebovat? Kromě situací, kdy se na nočník teprve učí, si zkuste představit absolvování několikahodinové cesty, nebo návštěvu u bezdětných známých, kde je „nočník“ možná tak sprosté slovo? I prostá cesta do města se bez plen může proměnit v noční můru, protože, řekněme si to upřímně – na veřejné záchodky chodí s odporem většina dospělých. Tím pádem na ně dítě neposadíme zrovna s radostí. 

A kdo že by se to měl starat o pohodlí vašeho malého raubíře? Kdo jiný, než značka Pampers, prověřená léty i recenzemi od nejedné náročné maminky. Staráme se o vás i my, a kromě miminka nám záleží i na vaší peněžence. Proto pro vás každou chvíli máme připravené slevové akce, aby byly vaše (nejen plenkové) nákupy co nejlevnější!

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka