Úvodní strana Děti a maminky Dětské plenky Plenky 3 (4 - 10 kg)

Dětské plenky 3 (4 - 10 kg)

Přibývající kila a stále vyšší čísla na váze. Pojem, který muži slaví poprvé v posilovně a ženy u jejich miminek. U dětí to ale znamená i další věc – je možné, že jej brzo začne plenka škrtit nebo nebude perfektně držet. Takže nadešel čas na nové plenky! 

V této kategorii doporučujeme


Načítám

Dětské plenky 3 (4 - 10 kg) - detailní popis

Velikost 3, či také velikost „midi“ (vzpomeňte si na význam toho zvláštního slova, znáte jej z délek sukní) jsou určeny pro trošičku povyrostlá miminka – můžete s nimi začít již od čtyř kilogramů a používat je až do deseti (samozřejmě se pořád bavíme o váze). 

Jednorázové plenky značky Pampers vám ve svém popisku prozradí, že se zaměřují na jemnost, komfort a pohodlí děťátka. Co to vlastně znamená? Jejich design je navržen tak, aby se miminko mohlo pohybovat dle libosti a nebylo nijak omezováno, a samozřejmě aby plenka nijak neškrtila. 

Samozřejmostí je i to, že plenka nebude protékat. Na to se výrobci zaměřili také – plenky s jádrem absorbují vlhkost, ať už uzavřením do gelových kuliček, nebo nasátím do jádra, a tím pádem se ani kapka nedostane ven. Vy nebudete muset prát haldy bodyček a miminko si uchová svůj komfort. 

Chcete-li jít v komfortních zónách ještě dál, můžete zvolit plenky, jejichž povrch je napuštěn výživným tělovým mlékem a zabraňuje tak vzniku opruzenin či dalších nepříjemných kožních potíží na kůži vašeho malého zlatíčka. 

Na zapínání plenek se nedá zkazit snad vůbec nic – nejčastěji je plenka vybavena suchým zipem, díky kterému ji snadno upevníte, sundáte nebo upravíte, pokud by to snad nevyšlo úplně napoprvé. Navíc díky nim plenka zůstane na svém místě i během spánku, který by se dal mírou pohybů srovnávat s nácvikem malého bojovníka sumo. 

Na Lékárně.cz máme maminky s dětmi rádi, proto pro vás často připravujeme zajímavé akce a udržujeme pro vás plenky nejlevnější na trhu!

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám