Oblíbené položky

Úvodní strana » Potřeby pro děti a maminky » Dětské plenky » Dětské plenky na plavání

Dětské plenky na plavání

Velký den je konečně tady – vaše miminko už nebude pouhý suchozemec, ale zavítá také do vody! Pravděpodobně půjde teprve o malý bazének, ale to neznamená, že může jít do vody jen tak v ledajaké plínce... Kdepak, na koupání jedině koupací plenky. 

Pratelné nebo jednorázové?

Tak, jak je to možné u ostatních plen, i zde můžete vybrat z těch, co lze použít vícekrát a z těch jednorázových:

Plavkové pratelné plenky totiž obsahují nepropustnou vrstvu (PUL) a vnitřní síťku. Nehody či jiné nepříjemnosti ve vodě se tak nijak neprojeví a nenechají viditelné následky. Plavečky jsou vybaveny patentkovým systémem, který zajistí to, že padnou bezchybně, vybírat je ale třeba podle velikosti (klasická škála od velikosti XS). Plavečky potěší i zrak, protože můžete vybírat z několika nejrůznějších designů a barev. V bazénku tak budete za hvězdu! 

Co se týče jednorázových plaveček, ty jsou vyrobeny pro hraní si poblíž vody, stejně jako pro koupání. Jsou na jedno použití, po koupání je zahodíte a s nadílkou uvnitř si nemusíte dělat vůbec žádné starosti. Boky mají elastické, ne patentkové, ale i tak zajistí poměrně pohodlné oblékání. A abychom nezapomněli na design – i tyto koupíte v nejrůznějších veselých pastelových barvách a s potiskem Disneyho postaviček. Ani „jednorázovky“ tedy neutrhnou žádnou ostudu!

Pokračovat

Nejprodávanější v kategorii


Načítám
Značka:
Všechny

Rozbalit filtr

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám