Úvodní strana Děti a maminky Dětské plenky Plenky 2 (3 - 6 kg)

Dětské plenky 2 (3 - 6 kg)

Vaše miminko pravděpodobně roste jako z vody a vy si sotva stíháte všímat těch všech změn a pokroků natož, abyste hlídala, jestli náhodou už zase není čas na novou velikost plenek. Kdo se navíc má vyznat ve všech těch velikostech 1, 2, 3, atd.?

V této kategorii doporučujeme


Načítám

Dětské plenky 2 (3 - 6 kg) - detailní popis

Nebojte se, my na to myslíme za vás! Pokud vaše miminko překročilo tři kilogramy váhy, ale přitom váží méně než 6 kg, je čas na plenky velikosti číslo 2. Tato velikost se zčásti kryje s jedničkou (2–5), ale s tím se nemusíte stresovat. Na "dvojku" můžete přejít kdykoli, pokud budete mít pocit, že menší plenky jsou moc těsné nebo že už se miminko váhově blíží k horní hranici. 

Co dalšího by vás mělo zajímat?

Jednorázové kalhotkové pleny by měly být prodyšné, dostatečně savé a neměly by protékat. Často také mají ve výbavě i něco navíc – vychytávky jako je vrstva zklidňujícího pleťového mléka na vnitřní straně či speciální jádro, tvořené např. gelovými kuličkami. Abyste si nemusela pamatovat všechny faktory, můžete výběr plenek jednoduše přirovnat k nákupu dámských vložek. Také si nekoupíte protékající, nedržící, bělené a nepohodlné vložky. 

A protože maximální komfort nemusí mít jen děťátko, ale též vy, jsou plenky zařízeny tak, aby s nimi bylo co nejméně práce. Příkladem může být zapínání na suché zipy i jádro pleny, které nasaje veškeré tekutiny, aby po otevření nevytekly jako přetlakovaný jogurt. 

To poskytují například plenky Pampers, jedné z nejprodávanějších značek na trhu, která je ověřená spoustou maminek i jejich dětí. V našem e-shopu na vás navíc neustále myslíme – plenky najdete poměrně často v akci a prakticky pořád je udržujeme nejlevnější na trhu. Šetříme totiž vaše nervy, váš čas i vaši peněženku…

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka