Oblíbené položky

Úvodní strana » Děti a maminky » Dětské plenky » Dětské plenky 2 (3 - 6 kg)

Dětské plenky 2 (3 - 6 kg)

Vaše miminko pravděpodobně roste jako z vody a vy si sotva stíháte všímat těch všech změn a pokroků natož, abyste hlídala, jestli náhodou už zase není čas na novou velikost plenek. Kdo se navíc má vyznat ve všech těch velikostech 1, 2, 3, atd.?

Nebojte se, my na to myslíme za vás! Pokud vaše miminko překročilo tři kilogramy váhy, ale přitom váží méně než 6 kg, je čas na plenky velikosti číslo 2. Tato velikost se zčásti kryje s jedničkou (2–5), ale s tím se nemusíte stresovat. Na "dvojku" můžete přejít kdykoli, pokud budete mít pocit, že menší plenky jsou moc těsné nebo že už se miminko váhově blíží k horní hranici. 

Co dalšího by vás mělo zajímat?

Jednorázové kalhotkové pleny by měly být prodyšné, dostatečně savé a neměly by protékat. Často také mají ve výbavě i něco navíc – vychytávky jako je vrstva zklidňujícího pleťového mléka na vnitřní straně či speciální jádro, tvořené např. gelovými kuličkami. Abyste si nemusela pamatovat všechny faktory, můžete výběr plenek jednoduše přirovnat k nákupu dámských vložek. Také si nekoupíte protékající, nedržící, bělené a nepohodlné vložky. 

A protože maximální komfort nemusí mít jen děťátko, ale též vy, jsou plenky zařízeny tak, aby s nimi bylo co nejméně práce. Příkladem může být zapínání na suché zipy i jádro pleny, které nasaje veškeré tekutiny, aby po otevření nevytekly jako přetlakovaný jogurt. 

To poskytují například plenky Pampers, jedné z nejprodávanějších značek na trhu, která je ověřená spoustou maminek i jejich dětí. V našem e-shopu na vás navíc neustále myslíme – plenky najdete poměrně často v akci a prakticky pořád je udržujeme nejlevnější na trhu. Šetříme totiž vaše nervy, váš čas i vaši peněženku…

Pokračovat

Nejprodávanější v kategorii


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám