Podrobné informace

Zdravotnický prostředek, in vitro diagnostika, diagnostické proužky pro analýzu moče. Testovací proužky používané ke stanovení ketolátek v moči.

Informace o produktu

Výrobce: Erba Lachema s.r.o.
Značka: PHAN
Kód výrobku: 44826
Kód EAN: 8592156220354
Držitel rozhodnutí: Erba Lachema s.r.o.

Užití
Vlastni stanoveni ketolátek v moči prostřednictvím reagenčních proužků je jednoduché podobně jako stanovení glykosurie. Většina reagenčních proužků je založena na reakcí acetonu a acetoacetátu s nitroprusídem sodným v alkalickém prostředí. Protože hydroxybutyrát s nitroprusídem nereaguje, může být celkový obsah ketolátek podhodnocen.

Poznámka
Sortiment PHAN zahrnuje diagnostické proužky určené pro semikvantítativní analýzu moče. Lze stanovovat až jedenáct klinicky významných analytů- glukóza, pH, bilirubin, urobilinogen, bílkoviny, dusitany, SG, leukocyty, ketony, krev a kyselina askorbová (vitamín C) objektivním i vizuálním postupem. Diagnostické proužky PHAN umožňují efektivní screening pň rutinním vyšetření pacienta a monitorování následné léčby. Hlavní oblasti, kde proužky PHAN odhalí počáteční příznaky, jsou onemocněni ledvin a urogenitálniho traktu, onemocněni jater, metabolické a hemolytické poruchy. Výhodou výrobků je snadnost provedení vlastního stanovení, rychlost získáni výsledku (do 1-2 minut), vysoká diagnostická specificita a citlivost. Proužkyjsou určeny zejména pro laboratoře klinické chemie, ordinace odborných a praktických lékařů.

Recenze (1)

Recenze produktu PHAN Keto Diagnostické proužky 50 kusů

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(5) (4)

100 %

Pro sportovce důležitá věc.

  • Pomůcka do diety

Diskuze

Diskuze k produktu PHAN Keto Diagnostické proužky 50 kusů

Přidat nový příspěvek do diskuze