Podrobné informace

Zdravotnický prostředek, in vitro diagnostika, diagnostické proužky pro analýzu moče polyfunkční- pH, bílkoviny, glukóza, ketony, krev.

Informace o produktu

Výrobce: Erba Lachema s.r.o.
Značka: PHAN
Kód výrobku: 31011
Kód EAN: 8592156220637
Držitel rozhodnutí: Erba Lachema s.r.o.

Užiti
Sortiment PHAN zahrnuje diagnostické proužky určené pro semikvantitativní analýzu moče. Lze stanovovat až jedenáct klinicky významných analytů- glukóza, pH, bilirubin, urobilinogen, bílkoviny, dusitany, SG, leukocyty, ketony, krev a kyselina askorbová (vitamín C) objektivním i vizuálním postupem. Diagnostické proužky PHAN umožňují efektivní screening pň rutinním vyšetření pacienta a monitorování následné léčby. Hlavní oblasti, kde proužky PHAN odhalí počáteční příznaky, jsou onemocnění ledvin a urogenitálního traktu, onemocnění jater, metabolické a hemolytické poruchy. Výhodou výrobků je snadnost provedení vlastního stanoveni, rychlost získání výsledku (do 1-2 minut), vysoká diagnostická specificita a citlivost. Proužkyjsou určeny zejména pro laboratoře klinické chemie, ordinace odborných a praktických lékařů

Recenze (1)

Recenze produktu PHAN Penta Diagnostické proužky 50 kusů

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 50 %.

Přidat recenzi produktu

(6) (6)

50 %

Výborná pomůcka pro domácí orientační vyšetření, zvláště u dětí. Zbytečně pak není nutné s každou horečkou běhat k lékaři.

  • Jednoduché použítí a okamžitá informace o pěti podstatných laboratorních markrech.

Diskuze

Diskuze k produktu PHAN Penta Diagnostické proužky 50 kusů

Přidat nový příspěvek do diskuze