Ty nejlepší dárky pro zdraví a krásu a spoustu odměn za vánoční nákupy.

Oblíbené položky
Vybrat odměnu

Úvodní strana » Zdraví a léky » Zdravotnické potřeby » Zdravotnické testy » Testovací proužky

PHAN Keto Diagnostické proužky 50 kusů

Zdravotnický prostředek Více o legislativě
Kód výrobku: 44826
100 %
Zdravotnický prostředek, in vitro diagnostika, diagnostické proužky pro analýzu moče. Testovací proužky používané ke stanovení ketolátek v moči.

Více informací

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Podrobné informace PHAN Keto Diagnostické proužky 50 kusů

Zdravotnický prostředek, in vitro diagnostika, diagnostické proužky pro analýzu moče. Testovací proužky používané ke stanovení ketolátek v moči.

Užití
Vlastni stanoveni ketolátek v moči prostřednictvím reagenčních proužků je jednoduché podobně jako stanovení glykosurie. Většina reagenčních proužků je založena na reakcí acetonu a acetoacetátu s nitroprusídem sodným v alkalickém prostředí. Protože hydroxybutyrát s nitroprusídem nereaguje, může být celkový obsah ketolátek podhodnocen.

Poznámka
Sortiment PHAN zahrnuje diagnostické proužky určené pro semikvantítativní analýzu moče. Lze stanovovat až jedenáct klinicky významných analytů- glukóza, pH, bilirubin, urobilinogen, bílkoviny, dusitany, SG, leukocyty, ketony, krev a kyselina askorbová (vitamín C) objektivním i vizuálním postupem. Diagnostické proužky PHAN umožňují efektivní screening pň rutinním vyšetření pacienta a monitorování následné léčby. Hlavní oblasti, kde proužky PHAN odhalí počáteční příznaky, jsou onemocněni ledvin a urogenitálniho traktu, onemocněni jater, metabolické a hemolytické poruchy. Výhodou výrobků je snadnost provedení vlastního stanovení, rychlost získáni výsledku (do 1-2 minut), vysoká diagnostická specificita a citlivost. Proužkyjsou určeny zejména pro laboratoře klinické chemie, ordinace odborných a praktických lékařů.

Informace o produktu

Výrobce: Erba Lachema s.r.o.
Značka: PHAN
Kód výrobku: 44826
Kód EAN: 8592156220354
Držitel rozhodnutí: Erba Lachema s.r.o.

Recenze (1)

Recenze PHAN Keto Diagnostické proužky 50 kusů

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

100 %

Pro sportovce důležitá věc.

Pomůcka do diety

Diskuze

Diskuze PHAN Keto Diagnostické proužky 50 kusů

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám