Oblíbené položky

Úvodní strana » Zdraví a léky » Doplňky stravy » Doplňky stravy na podporu imunity » Ostatní doplňky na posílení imunity

PARAVIT-CF 60 tobolek

Doplněk stravy Více o legislativě
Kód výrobku: 449481

Paravit-CF tobolky jsou potravina pro zvláštní lékařské účely, která je speciálně vyrobena pro pacienty s cystickou fibrózou.

Více informací

1 069 Kč (17,82 Kč/ks)

Skladem

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Vše za 99 Kč

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Podrobné informace PARAVIT-CF 60 tobolek

Paravit-CF tobolky jsou potravina pro zvláštní lékařské účely, která je speciálně vyrobena pro pacienty s cystickou fibrózou.

  • Paravit-CF tobolky jsou potravina pro zvláštní lékařské účely, která je speciálně vyrobena pro pacienty s cystickou fibrózou. Pro pacienty, kteří netrpí poruchou vstřebávání vitamínů a dalších živin z potravy, není tento preparát vhodný.
  • PARAVIT-CF obsahuje vitamíny rozpustné v tucích A, D3, E, K1 včetně MCT oleje, který napomáhá lepšímu vstřebávání těchto vitamínů.
  • Tobolky jsou určeny pro děti ve věku od 3 let a pro dospělé pacienty. Podrobnější informace najdete v příbalové informaci. O vhodnosti užívání se poraďte se svým lékařem.

Složení

Triglyceridy se středně dlouhým řetězcem, vitamín E (DL-α-tokoferyl acetát), vitamín K1 (fytomenadion), vitamín A (retinyl palmitát), vitamín D3 (cholekalciferol).

Dávkování

Paravit-CF tobolky není určen k parenterálnímu použití. Paravit-CF tobolky se má užívat s jídlem. O tom, jak máte tobolky užívat, se poraďte se svým dietetickým specialistou na cystickou fibrózu. 
Děti ve věku 3 až 8 let: jedna tobolka denně. Děti starší 8 let (včetně dospělých): dvě tobolky denně.

Informace o produktu

Výrobce: Nordic Pharma, s.r.o.
Značka: PARAVIT
Kód výrobku: 449481
Kód EAN: 5060494080020
Držitel rozhodnutí: Nordic Pharma, s.r.o.

Recenze

Recenze PARAVIT-CF 60 tobolek

Diskuze

Diskuze PARAVIT-CF 60 tobolek

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám