Podrobné informace

Olivenol příznivě působí na srdce a cévy.

Informace o produktu

Výrobce: BLUE STEP
Značka: OLIVENOL
Kód výrobku: 66990
Kód EAN: 8595229201014
Držitel rozhodnutí: BLUE STEP

OLIVENOL je doplněk stravy, který obsahuje antioxidační polyfenoly - Hydroxytyrosol HIDROX získávaný z olivové dužiny. OLIVENOL je první antioxidant z plodů olivovníku, který má blahodárné účinky olivového oleje a zároveň obsahuje antioxidant HYDROX, které patří k nejúčinnějším přírodním látkám působícím proti volným radikálům, jaké kdy byli u přírodní antioxidační sloučeniny zaznamenány. HIDROX obsažený v  OLIVENOLu má nejvyšší hodnotu ORAC (kapacitu odstraňování volných radikálů - 26 000) ze všech přírodních antioxidantů nabízených na trhu.

HIDROX -přírodní polyfenol je malá molekula, která se lehce vstřebává do trávicího ústrojí krevního oběhu a proniká do tělesných tkání. A právě vstřebávání je problémem jiných antioxidantů.

PRAVIDELNÉ UŽÍVÁNÍ OLIVENOLu stejně jako olivový olej bude mít výrazně pozitivní účinek i na další orgány a tkáně vašeho těla.

Složení:
organický olivový extrakt, HIDROX (obsahuje polyphenoly), vegetariánské kapsle, kyselina citrónová, maltodextrin, celulóza (rostlinného původu), oxid křemičitý, stearan hořečnatý

Doporučené dávkování:
1 - 2 kapsle 2x denně

Množství účinné látky v jedné kapsli:
87 mg olivového extraktu

Obsah:
60 kapslí

Hmotnost:
21,4 g

Recenze

Recenze produktu Olivenol cps. 60

Diskuze

Diskuze k produktu Olivenol cps. 60

Přidat nový příspěvek do diskuze