Podrobné informace

Mléko určené pro velké nenasyty ve věku do 6. měsíce, kteří nikdy nemají dost! Na dobré sny.

Informace o produktu

Výrobce: NUTRICIA
Značka: NUTRILON
Kód výrobku: 295150
Kód EAN: 8590340134241
Držitel rozhodnutí: NUTRICIA

Nutrilon 1 počáteční mléko Pronutra Good sleep je určené pro velké nenasyty ve věku do 6. měsíce, kteří nikdy nemají dost! Nutrilon 1 Good Sleep je vhodnou volbou počáteční mléčné kojenecké výživy, jestliže Vaše miminko již není plně kojeno.

Proč dětem dávat Nutrilon

Každá maminka jistě ocení kvalitní spánek svého dítěte. Spánek Vašeho dítěte můžete ovlivnit jednak zvolením té správné výživy, ale také pomoci svému dítěti ke spacím návykům.

Kojení je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou

Pro výživu novorozenců a kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou, mateřské mléko.

Světová zdravotnická organizace doporučuje výhradní kojení do 6 měsíců věku dítěte, a pokud je to možné, pokračovat v kojení až do dvou let dítěte. Vždy mějte na paměti, že rozhodnutí přestat kojit může být nevratné. Přechod na kojenecké mléko má i zvýšené finanční a sociální dopady oproti kojení. Pro zdraví kojence je důležité důsledně dodržovat doporučený postup přípravy a dávkování a použití kojenecké výživy uvedený na obale. Kojenecká výživa by měla být používána na doporučení lékaře.

Balení obsahuje 800 g.

Recenze (3)

Recenze produktu Nutrilon 1 Good Sleep 800 g

Recenze od 3 uživatelů s celkovým hodnocením 80 %.

Přidat recenzi produktu

(4) (4)

100 %

(8) (2)

100 %

(5) (3)

40 %

Moc pění

Diskuze

Diskuze k produktu Nutrilon 1 Good Sleep 800 g

Přidat nový příspěvek do diskuze