Úvodní strana Děti a maminky Dětská výživa Kojenecká mléka Kojenecká mléka s kaší

Kojenecká mléka s kaší

Hotové příkrmy, které obsahují důležité vitamíny, vápník, železo, jód a další minerály, pokryje dětem polovinu denní dávky vápníku.

Kojenecká mléka s kaší - detailní popis

Široký výběr mlíček s kaší naleznete na Lékárna.cz

Díky speciální technologii zpracování škrobů dítě skvěle zasytí a přitom je lehce stravitelné a má přirozeně sladkou chuť.

Na Lékárna.cz si můžete vybrat od značek: NESTLÉHAMI 

Doplňkové zboží

  • Pokračovací kojenecká mléka - Trápí Vás, že své děťátko nemůžete již déle kojit? Mateřské mléko je pro naše nejmenší to nejdůležitější. Obsahuje totiž vše, co malé tělíčko potřebuje ke správnému růstu a vývoji. Miminka však někdy mají potíž mateřské mléko přijmout, lehce jej strávit a využít tak živiny, které mateřské mléko poskytuje. Někdy také může nastat problém i na straně starostlivé a milující matky.
  • Počáteční kojenecká mléka - Vaše právě narozené děťátko potřebuje správnou výživu. Tu mu rozhodně zaručí mateřské mléko. Jenže situace je poněkud komplikovanější a z různých důvodů své děťátko nakojit nemůžete? Prošla jste si snahou mléko z prsu odsávat, nebo například bolestmi při kojení? Trpí vaše miminko alergií?

TIP! Naučit děti pít čistou vodu je nepochybně třeba. Tlaku okolí, reklamy i barevných obalů všech slazených nápojů a ochucených vod se však dá leckdy těžko vyhnout. Jsou případy, ve kterých ale podlehnout můžete… Zařaďte do pitného režimu vašich dětí také ovocné a zeleninové džusy, šťávy a snadno přenosná “pitíčka”. 

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka