Úvodní strana Děti a maminky Dětská výživa Dětské nápoje

Dětské nápoje

Naučit děti pít čistou vodu je nepochybně třeba. Tlaku okolí, reklamy i barevných obalů všech slazených nápojů a ochucených vod se však dá leckdy těžko vyhnout. Jsou případy, ve kterých ale podlehnout můžete… Zařaďte do pitného režimu vašich dětí také ovocné a zeleninové džusy, šťávy a snadno přenosná “pitíčka”. 

V této kategorii doporučujeme


Načítám

Dětské nápoje - detailní popis

Široká nabídka džusů a šťáv nepomáhá pouze s pitným režimem, díky pomoci šťáv lze doplnit tolik potřebné vitaminy

A jaké ovocné a zeleninové šťávy a jiná pitíčka vhodně doplní pitný režim? 

Třeba nespočet pitíček Kubík v praktické PET lahvi, které si s sebou mohou vzít děti do školy i na výlet. Pod hravým obalem se skrývá svěží chuť ovoce slazeného třtinovým cukrem nebo přírodní ovocně-zeleninová šťáva nadupaná vitaminy.

Děti snadno nadchnete i pro roztomilé věci – třeba pro malé pitíčko  s miniaturním brčkem, které se na zádech rozhodně nepronese a navíc je BIO kvality.

Tip Lékárny.cz

Abyste neustále nemuseli kupovat nová a nová balení nápojů – pořiďte vašemu dítěti veselou Zdravou lahev (zdravá je proto, že se v ní netvoří bakterie, neobsahuje ftaláty a lze ji vyvářet a mýt v myčce) s možností vybrat si ze tří objemů a dokoupit náhradní díly a připravujte mu pití každý den doma. Smíchejte mu například 100% džus s vodou… To je pochoutka!

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám