Podrobné informace

Kyslíkový impuls pro tělo.

Informace o produktu

Výrobce: GLAXOSMITHKLINE
Značka: NUTREND
Kód výrobku: 98220
Kód EAN: 8594014866834
Držitel rozhodnutí: GLAXOSMITHKLINE

Kyslíkový impuls pro tělo. Obsahuje 15 x více kyslíku než běžná voda. Geniální spojení účinků kyslíku a vody přináší organismu řadu výhod: zvýšení mentální aktivity, zlepšení koncentrace, zvýšení odolnosti proti stresu, omezení stavů bolestí hlavy, podporu funkcí oběhového systému má pozitivní vliv na rozvoj střevní mikroflory a zlepšení imunitního systému spolu s nárůstem potenciálu energie.

Po otevření výrobek spotřebujte do 24 hodin, v průběhu užívání pečlivě uzavírejte. Baleno v ochranném třívrstvém obalu, který zabraňuje úniku kyslíku.

Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí! Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

NUTREND PREMIUM PROTEIN BAR 80 g karamel Lahodná tyčinka s vysokým obsahem bílkovin ( až 28 % ) s vysokou biologickou hodnotou a přídavkem funkčních látek: BCAA, kreatin, l-glutamin, vitamíny. Může sloužit jako částečná náhrada stravy nebo na regeneraci po fyzické aktivitě.

Lahodná tyčinka s vysokým obsahem bílkovin 28 % s vysokou biologickou hodnotou a přídavkem funkčích látek: BCAA, kreatin, l-glutamin, vitamíny.

Charakteristika účinných látek:

 • bílkoviny:

 • izolát mléčných bílkovin 90 %
  syrovátkový izolát 90 %
  syrovátkový koncentrát 80 %
  hydrolyzát želatiny 97 %
 • účinné látky:

 • multivitamínový premix (vitamíny E, B1, B6, B2, B12, B3, B5, H, C a kys. listová)
  kreatin pyruvát
  kreatin monohydrát
  L-glutamin
  hydrolyzát syrovátkových bílkovin
  koncentrát větvených aminokyselin

Určeno pro zvláštní výživu. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Není určeno pro děti do 10 let, těhotné a kojící ženy. Nevhodné pro osoby s nesnášenlivostí laktózy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25°C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Recenze

Recenze produktu NUTREND OXY Impulsive 750ml pomer.nápoj

Diskuze

Diskuze k produktu NUTREND OXY Impulsive 750ml pomer.nápoj

Přidat nový příspěvek do diskuze