Podrobné informace

Nový modelační gel proti celulitidě s revoluční technologií "BURN & BLOCK", díky níž nejen potlačuje již vzniklou celulitidu, ale také zabraňuje jejímu opětovnému tvoření. ZATOČTE S CELULITIDOU NAVŽDY! Tento přípravek zvýší účinnost spalování tuků o 231 %, zmenší obvod stehen až o 3,8 cm*.

NEJLEPŠÍ CENA NA TRHU!!!

Akční nabídka platí do 2.10.!!!

Informace o produktu

Výrobce: Beauty Plus s.r.o.
Značka: AVON
Kód výrobku: 92189
Kód EAN: 92189
Držitel rozhodnutí: Beauty Plus s.r.o.

Jednotlivé přípravky fialové linie řady Avon Solutions obsahují vysoce účinné, speciální patentované technologie, které řeší i ty nejdelikátnější problémy, zejména ženského těla. Jejich pravidelné používání přispívá k viditelnému zlepšení celkové kvality pokožky a k výraznému oddálení projevů jejího stárnutí. Chcete, aby jednotlivé části vašeho těla byly dokonalé a působily harmonicky jako celek? S kosmetikou této řady je můžete vytvarovat podle svých představ. Dosáhnete dokonalého vzhledu celého těla. Ať už vás tíží jakýkoliv "problém", máme pro vás jednoduché řešení!

Vzpomínáte na tu chvíli, kdy se vám zdálo, že boj s celulitidou jste vyhrála? Jaké zklamání však přišlo, když se opět objevila ..... Nyní máte příležitost zbavit se celulitidy jednou provždy !

Modelační gel proti celulitidě s revoluční technologií "Burn and Block", díky níž nejen potlačuje již vzniklou celulitidu, ale také zabraňuje jejímu opětovnému tvoření.

Účinky:

  • Technologie "Burn and Block" s obsahem kofeinu, výtažků z hlohu a čínských rostlin Chaihu a Perilla - zvyšuje účinnost spalování tuků a zabraňuje tvorbě nových tukových buněk
  • výtažek z hlohu, který je obsažen v novém gelu proti celulitidě, zrychluje "lipolýzu", proces odbourávání tuků. Výsledkem je kromě jiného snížení hmotnosti a redukce celulitidy.

Výsledky:

100 % účastnic testu potvrdilo úbytek celulitidy*.

* na základě 8 - týdenních klinických testů.

3 KROKY PRO KRÁSNÉ A DOKONALÉ TĚLO:

1. pomocí tělového peelingu s granátovým jablkem nejprve prokrvte Vaši pokožku. Použití tělového peelingu usnadňuje následné pronikání účinných látek.

2. pro potlačení celulitidy aplikujte modelační gel proti celulitidě s revoluční technologií "Burn and Block", díky níž nejen potlačuje již vzniklou celulitidu, ale také zabraňuje jejímu opětovnému tvoření. Výtažek z hlohu, který je obsažen v novém gelu proti celulitidě, zrychluje "lipolýzu", proces odbourávání tuků. Výsledkem je kromě jiného snížení hmotnosti a redukce celulitidy.

3. posledním spojencem pro dosažení krásných a hladkých nohou je vypínací a tónovací krém na nohy. Díky speciální technologii Air-Brush okamžitě poskytuje lifting a zpevnění pokožky.Okamžitě zakrývá celulitidu a barevné nerovnosti, napíná pokožku a dodává nohám štíhlejší vzhled a jemný opálený odstín.

Recenze

Recenze produktu Modelační gel proti celulitidě Cellu Sculpt 200 ml

Diskuze

Diskuze k produktu Modelační gel proti celulitidě Cellu Sculpt 200 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze