Podrobné informace

Zavřete oči a představte si les plný slaďoučkých malin. Jejich vůni i chuť si můžete připomínat po celý rok díky popíjení čaje z listů maliníku.

Informace o produktu

Výrobce: SONNENTOR
Značka: SONNENTOR
Kód výrobku: 304443
Kód EAN: 9004145002135
Držitel rozhodnutí: SONNENTOR

Jste vyznavačem bylinek a drobné neduhy se snažíte zahnat přírodní cestou? Čaj připravený z malinových listů vám pomůže při boji z řadou nepříjemných situací.

Čaj nádherně voní a pokaždé vás přenese na lesní palouk plný malin

Na co pomáhají malinové listy

  • Průjem, onemocnění horních cest dýchacích, hojení ran, záněty v ústní dutině, po porodu, kde napomáhá zmírnit porodní bolesti a stimuluje děložní svalstvo.
  • Listy maliníku jsou nádherně voňavé, takže čaj z nich s chutí vypijí i děti. 

Příprava čaje z maliníku

Jak čaj připravit, aby obsahoval maximum účinných látek? Jednu čajovou lžičku bylinky zalijte 200 ml vroucí vody. Pod pokličkou nechejte louhovat 5 – 10 minut.

Chuťový tip pro vaše zdraví

Chuťově vyváženou směs vytvoříte kombinací s listy ostružiníku, jahodníku či s plody borůvky. Taková směs má mnohem více podpůrných vlastností pro skvělý stav organismu a chutná skvěle.

V tomto balení najdete 50 g sypaného voňavého pomocníka na různé neduhy.

Recenze zákazníka

Malinový list vylouhovaný do čaje jsem popíjela pro jeho stimulační účinek na svaly děložní stěny pro usnadnění porodu. Dle mého názoru funguje skvěle. Teď si ho dáváme s manželem, když jsme nastydlí a je to taky paráda.“

Recenze

Recenze produktu Malina list bio syp. 50g

Diskuze

Diskuze k produktu Malina list bio syp. 50g

Přidat nový příspěvek do diskuze