Lékárna.cz

IVE InkontinStop 60 + 15 tobolek, poškozený obal - diskuze

Doplněk stravy Více o legislativě
IVE InkontinStop 60 + 15 tobolek, poškozený obal IVE InkontinStop 60 + 15 tobolek, poškozený obal

Přírodní doplněk stravy, který svými vlastnostmi pomáhá zpomalovat přirozené změny na močovém ústrojí ženy. Užívá se při nechtěném úniku moči.

Natržená krabička, přelepená izolepou.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty

Produkty od stejného výrobce

Potřebuji poradit

Doporučené alternativní produkty

Do košíku
Do košíku

IVE InkontinStop 60 + 15 tobolek

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Přidat nový příspěvek do diskuze

ive

20. 01. 2017
0 Odpovědí
já se za tento problém hodně styděla, Ive mi doporučila kamarádka a dodnes ji moc děkuji, neměnila bych!

Ive

11. 04. 2016
0 Odpovědí
S Ive jsem moc spokojená. Jsem ráda, že jsem se nestyděla požádat v lékarně o radu, moc mi pomohl

porody a potíže

03. 12. 2014
0 Odpovědí
Po 4 porodech mi začala velmi unikat moč, gynekolog mi předepsal prášky na předpis ty jsem brát nechtěla (kvůli chemii kere obsahují) hledala jsem ted alternativní léčbu a našla jsem IVE, který mi neuvěřitelně pomohl po půl roce unik moči téměř neznám. Díky

Ive

06. 10. 2014
0 Odpovědí
Taky mě ta představa nosit vložky vyděsila, proto jsem neváhala a Ive na zkoušku jsem objednala. Musím uznat, že jsem moc ráda, že jsem si ho koupila a s výsledky jsem maximálně spokojená!

ive

14. 08. 2013
0 Odpovědí
IVE mi na potíže s inkontinenci moc pomohl. Jsem rada, ze je dostupny ve vsech lékárnách a nemusim chodit daleko.

IVE

06. 08. 2013
0 Odpovědí
S IVE JSEM VELICE SPOKOJENA.

ive

01. 08. 2013
0 Odpovědí
IVE jsem zacla brat na doporuceni kamaradky, které pomohl. První jsem tomu moc neverila,ale nakonec jsem ráda,ze jsem to zkusila, lepší se to.

ive

23. 07. 2013
0 Odpovědí
Taky jsem s IVE spokojená. Pomohl mi.

IVE

19. 07. 2013
0 Odpovědí
Byla jsem na nervy, nechtela jsem nosit inkont.vlozky,ze to pujde videt...a nechtela jsem jit k doktorovi kvuli studu. Zkusila jsem si koupit IVE a casem se postupne vse zlepsuje...jsem vdecna.

Ive

16. 07. 2013
0 Odpovědí
Inkontinenci mi pomohl zastavit prave IVE. Doporucila mi to známá a dobre ze jsem dala na její rady.

Mohlo by vás zajímat

Do košíku
Do košíku

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.