Podrobné informace

HERBALMED® pastilky Dr. Weiss BEZ CUKRU Šalvěj + ženšen + vitamín C jsou výtečné bylinné pastilky vyrobené podle původní receptury.

Informace o produktu

Výrobce: SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS A.S.
Značka: ŽENŠEN
Kód výrobku: 326550
Kód EAN: 8594059735058
Držitel rozhodnutí: SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS A.S.

HERBALMED? pastilky Dr. Weiss bez cukru - Originální švýcarské bylinné pastilky se vyrábějí podle původní receptury ve Švýcarsku. Účinnost a jedinečnost zaručuje pečlivě kontrolovaná kvalita a unikátní kombinace více než 20 extraktů z léčivých bylin, medu a vitaminu C.

Působení

HERBALMED? pastilky Dr. Weiss se zvýšeným obsahem extraktů šalvěje, eukalyptu a ženšenu. Díky vyváženému obsahu, zvoleným koncentracím a vzájemně se podporujícím účinkům jednotlivých složek mají tyto pastilky nejvyšší přírodní účinnost. Pastilky neobsahují konzervační látky. 

Dávkování

Pro dosažení intenzivního účinku se užívá jedna pastilka 6krát denně po 2-3 hodinách. U dětí od 3-12 let užívat maximálně 4 pastilky denně. Pastilka se pro vyšší účinnost nechá volně rozpustit v ústech a doporučuje se půl hodiny po užití nejíst a nepít.

Složení přípravku

Šalvěj lékařská (Salvia officinalis), posiluje imunitní systém; extrakt z listu.
Ženšen pravý (Panax ginseng) - obsahuje směs několika desítek unikátních, silně účinných látek, extrakt z kořene.

Důležité informace

Určeno pro děti od 3 let. Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15-25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením, mrazem a vysokými teplotami.

Recenze

Recenze produktu HerbalMed pastilky Dr.Weiss BEZ CUKRU Šalvěj + ženšen + vitamín C

Diskuze

Diskuze k produktu HerbalMed pastilky Dr.Weiss BEZ CUKRU Šalvěj + ženšen + vitamín C

Přidat nový příspěvek do diskuze