Podrobné informace

EUFORIE čaj s konopím s příchutí citrónové trávy.

Informace o produktu

Výrobce: PHARMDR.PAVEL ŘÁDEK
Značka: EUFORIE
Kód výrobku: 210354
Kód EAN: 8594164120022
Držitel rozhodnutí: PHARMDR.PAVEL ŘÁDEK

EUFORIE čaj s konopím s příchutí citrónové trávy. Jedná se o čajovou směs, která obsahuje aronii, japonský zelený čaj, konopí a příchuť lemongras. Tato novinka využívá významných léčivých vlastnosti látek obsažených v konopí, odrůdy schválené pro potraviny. Aronie, neboli černý jeřáb osahuje látky, které blahodárně působí na srdce a cévy.

EUFORIE powder je směs zeleného čaje, konopí a aronie s příchutí lemongras - citrónové trávy. Novinkou je použití konopí pro jeho neobvyklé vlastnosti. Jedná se o německou potravinářskou odrůdu konopí setého, Cannabis sativa, která neobsahuje omamnou látku THC. Neočekávejte tedy nějaké omamné účinky. Slovo Euforie znamená příjemný subjektivní pocit tělesné a psychické pohody a látky obsažené v této čajové směsi a pohoda při čajovém obřadu Vám tento pocit vědomě navodí. Konopí je unikátní rostlinou pro vysoký obsah mastných kyselin a vitamínů A, B, Bl, B2, B3, C, D a E, draslíku, vápníku, hořčíku, fosforu a zinku, které regenerují nervovou soustavu.

Aronie - černý jeřáb obsahuje mnoho bioaktivních látek, vitamíny, je bohatý na minerály. Tyto látky snižují krevní tlak, posilují cévy, tlumí bolesti, zlepšují metabolismus, působí proti žaludečním vředům a ledvinovým kamenům, snižují emociální nerovnováhu a zvyšují imunitu. ZELENÝ ČAJ je léčivá bylina, jejíž účinky na lidské zdraví jsou známy již před naším letopočtem. Proto se touto tématikou již řadu let zabývají výzkumné zdravotnické laboratoře, které své někdy až neuvěřitelné výsledky zveřejňují ve svých vědeckých studiích po celém světě.

Zelený čaj, který během zpracování neprodělal proces fermentace, si ponechal svoji přirozenou barvu a původní obsah účinných látek, ale hlavně onu velmi důležitou látku nazvanou epigalokatechingalát, EGCG, ve vědeckých studiích označovanou jako vhodný prostředek při posilování koncentrace a duševní výkonnosti.

Asi polovinu čajové lžičky, dle chuti, zalijeme asi 3 dcl horké vody, stejně jako kávu. Čaj pijeme, jakmile je teplota vyhovující. Doporučuje se ještě druhé zalití.

Recenze (6)

Recenze produktu EUFORIE čaj s konopím 100g

Recenze od 6 uživatelů s celkovým hodnocením 74 %.

Přidat recenzi produktu

(3) (5)

100 %

(5) (4)

20 %

Opravdu nechutný

(4) (5)

80 %

je to OK

(5) (4)

80 %

Prijemne nabuzuje :)

(5) (4)

100 %

Zelené čaje mám ráda a chuťově mi Euforie čaj nepřijde špatný. Cítím i povzbudivé účinky, takže hodnotím kladně.

(4) (3)

60 %

Zatím jsem si uvařila čaj 2x nic moc - ještě to zkusím

  • Zatím jsem si uvařila čaj 2x nic moc - ještě to zkusím

Diskuze

Diskuze k produktu EUFORIE čaj s konopím 100g

Přidat nový příspěvek do diskuze