Podrobné informace

Eubos Urea 10% Tělové mléko pro suchou a hrubou pokožku. S mandlovým olejem a ureou, která napomáhá pokožku hydratovat a vyhlazovat.

Informace o produktu

Výrobce: Hobein Dr. Gmbh
Značka: EUBOS
Kód výrobku: 239956
Kód EAN: 4021354037548
Držitel rozhodnutí: Hobein Dr. Gmbh

Speciální péče o extrémně suchou, napjatou a hrubou pokožku. Pokožku trvale zklidňuje a mírní svědění. S mandlovým olejem a ureou, která pokožku hydratuje a vyhlazuje. Může se používat také jako podpůrná péče při léčbě atopického ekzému či lupénky.

Výsledky po použití tělového mléka

  • obsah vlhkosti v suché pokožce se zřetelně zvýší
  • citelně snižuje svědění a pocit napjatosti
  • pokožka je opět hladká a měkká

Dermatologické zkoušky a klinický výzkum prokázaly, že především suchá problematická pokožka snáší pleťové mléko velmi dobře a výborně na ni působí. Tento produkt byl schválen specialisty.

Jak tělové mléko pomáhá?

Eubos Urea 10% tělové mléko dodává pokožce ureu, která na sebe váže vlhkost, a zvyšuje tak schopnost hydratace. Urea má také jemné keratolické účinky, tzn., odlupuje šupinky na vrchní vrstvě pokožky a tím dochází k vyhlazení pleti. Alantoin, tak jako speciální kombinace lipidů s olejem ze sladkých mandlí, posiluje ochrannou funkci pokožky a chrání ji před nadbytečnou ztrátou vlhkosti.

Jak tělové mléko používat?

Tělové mléko naneste na postižená místa podle potřeby i několikrát denně a lehce vmasírujte. Neskladujte při teplotě vyšší než 25 stupňů. U malých dětí a kojenců používejte po domluvě s lékařem. Vhodné pro pokožku starších lidí či léčbu atopického ekzému. Tělové mléko je bez parfemace, lanolinu, barviv a parabenu. Produkt neobsahuje minerální olej (parafin).

Recenze

Recenze produktu EUBOS Urea 10% Tělové mléko 200 ml

Diskuze

Diskuze k produktu EUBOS Urea 10% Tělové mléko 200 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze