Oblíbené položky

Úvodní strana » Značky » E » EUBOS

EUBOS

Eubos je značka s desetiletými pozitivními zkušenostmi, což zaručuje vysokou kvalitu produktů. Eubos spolupracuje s dermatology a představuje významnou značku v oblasti lékařského čištění pleti a péče o pleť. Základní myšlenkou Eubos byla výroba takového produktu, který při mytí nahradí tradiční mýdlo a zároveň bude chránit a stabilizovat ochranný plášť kůže.

Eubos přichází s produkty určenými speciálně pro citlivou, suchou, dětskou, normální a stárnoucí pleť. Pro citlivou pleť Eubos vyrábí především hydratační krémy na obličej či na nohy a ruce. Pro extrémně suchou a napjatou pokožku Eubos navrhl speciální tělová mléka a krémy. Péče o dětskou či stárnoucí pokožku je velmi důležitá, i na toto Eubos myslí.

O výrobky značky Eubos nebudete ochuzeni ani na našem webu. Můžete vybírat z různých produktových řad. V řadě Eubos základní péče naleznete čisticí emulze pro denní čistění celého těla. Produktová řada Eubos Urea je speciálně vyvinuta pro potřeby suché, namáhané či napjaté kůže. Myslíme i na péči o dětskou pokožku, proto zde naleznete produktovou řadu značky Eubos speciálně pro děti.

Více informací

U této značky momentálně nejsou žádné produkty

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám