Podrobné informace

Mezizubní kartáčky s trojúhelníkovým průměrem napomáhají k odstranění plaku z mezizubních prostor, čímž snížují riziko vzniku zubního kazu.

Informace o produktu

Výrobce: GABA
Značka: ELMEX
Kód výrobku: 195049
Kód EAN: 7610108051076
Držitel rozhodnutí: GABA

Mezizubní prostory jsou obzvláště náchylné k tvorbě zubního kazu a každodenní čištění zubů zubním kartáčkem nedostačuje k tomu, aby jim poskytlo maximální ochranu před zubním kazem. Dentální pomůcky, doporučované zubními lékaři zajistí, aby byl z mezizubních prostor odstraněn nežádoucí plak, což významně sníží riziko vzniku zubního kazu.

Důvody proč používat mezizubní kartáček elmex s trojúhelníkovým profilemmezizubní kartáček Elmex

Mezizubní kartáček elmex byl vyvinut výzkumem elmex se snahou optimalizovat výsledky čištění v mezizubních prostorech. Trojúhelníkový profil mezizubního kartáčku elmex byl navržen tak, aby odpovídal přirozenému trojúhelníkovému tvaru mezizubních prostor a tak dopomohl k optimálnímu výsledku čištění.

Účinné odstranění plaku z mezizubních prostor významně sníží riziko vzniku zubního kazu. Tvar rukojeti mezizubního kartáčku elmex byl optimalizován, aby usnadnil vyčistit obzvláště nepřístupné mezizubní prostory, např. mezi zadními stoličkami.

Výhody mezizubního kartáčku Elmex

  • Ergonomický tvar pro snadnou a bezpečnou manipulaci.
  • Přídavné nástavné rukojeti k mezizubnímu kartáčku elmex umožňují individuální přizpůsobení držení.
  • Účinné odstranění plaku z mezizubních prostor.

Velikost mezizubních kartáčků

Mezizubní prostory mají přirozeně různou velikost, což je důvodem, proč jsou mezizubní kartáčky elmex nabízeny ve čtyřech velikostech - od velmi úzkých až po velmi široké mezizubní prostory.

Recenze

Recenze produktu ELMEX mezizubní kartáčky 4 mm 6 kusů

Diskuze

Diskuze k produktu ELMEX mezizubní kartáčky 4 mm 6 kusů

Přidat nový příspěvek do diskuze