Úvodní strana » Značky » E » ELMEX

ELMEX

Švýcarská značka ELMEX pečuje o zdraví zubů a dutiny ústní již od roku 1962. Značka tak patří k absolutním špičkám na trhu. Výrobky ELMEX se vzájemně doplňují, takže přináší komplexní péči o zuby a celkové zdraví dutiny ústní.

Ústní vody a spreje, zubní kartáčky, nitě a pasty této značky zajišťují při správném dlouhodobém užívání dokonalou čistotu a zdraví zubů a celé ústní dutiny. Tato široká škála výrobků si dovoluje oslovit všechny věkové kategorie.

Zubní pasta ELMEX byla první, která obsahovala aminfluorid. Právě ten tvoří ochrannou vrstvu a může tak odrazit bolestivé podněty. Proto se značka soustředí na produkty speciálně vyvinuté pro ochranu citlivých zubů, dásní a obnažených zubních krčků.

Výrobky ELMEX jsou vysoce kvalitní a prokázané účinky jsou podloženy špičkovými znalostmi v oboru orální a dentální hygieny. ELMEX spolupracuje s prvotřídními odborníky na péči o chrup a zdravé zuby.

ELMEX

Produktové řady

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám