Ty nejlepší dárky pro zdraví a krásu a spoustu odměn za vánoční nákupy.

Oblíbené položky
Vybrat odměnu

Úvodní strana » Zdraví a léky » Doplňky stravy » Doplňky stravy na podporu imunity » Ostatní doplňky na posílení imunity

EDENPHARMA Serrapeptáza forte 250 000 IU 30 tablet

Doplněk stravy Více o legislativě
Kód výrobku: 441788

Serapeptáza je přírodní proteolytický enzym, který produkuje přátelská bakterie z rodu Serratia, žijící ve vnitřnostech bource morušového (Bombyx moři).

Více informací

Produkt je dočasně nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty
Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

Podrobné informace

Podrobné informace EDENPHARMA Serrapeptáza forte 250 000 IU 30 tablet

Serapeptáza je přírodní proteolytický enzym, který produkuje přátelská bakterie z rodu Serratia, žijící ve vnitřnostech bource morušového (Bombyx moři).

Serapeptáza, nazývaná také serapeptidáza nebo seratopeptidáza, je enzym, který rozkládá nebo odbourává proteinové částice. Vytváří ho bourec morušový, který ho používá na rozklad morušových listů, kterými se živí, ale i na rozpouštění svých zámotků z pevných vláken (používaných k výrobě hedvábí), kdy jsou připraveny stát se motýlem. Je to středně velký žlutobílý motýl s rozpětím křídel až do 45 mm, který je známý jako producent hedvábí. Z hlediska své reprodukce je zcela závislý od člověka, neboť ve volné přírodě se již nevyskytuje. Potravou housenek je výhradně listí z moruší.

Enzym produkuje přátelská bakterie žijící ve vnitřnostech bource morušového. Živé organismy si vytvářejí enzymy, aby dokázali urychlit specifické chemické procesy. Pro chov bource morušového je enzym Serratia peptidase nezbytný na přežití. Když totiž dokončí svou přeměnu na nočního motýla, bez tohoto enzymu by zůstal uvězněn uvnitř zámotku, který je upředený z jednoho pevného hedvábného vlákna. Díky účinným rozkladu vlastnostem enzymu, s tím motýl nemá žádný problém.

Zajímavostí je, že látky, se kterými enzymy reagují, jsou velmi specifické. Díky tomu Serapeptáza rozkládá jen neživé látky, jako např. zámotek z hedvábného vlákna, a ne ty, se kterými je tvořeno tělo bource morušového. Přestože Serapeptáza má v přírodě velmi specifickou roli, pomocí výzkumů se zjistilo, že nabízí i několik prospěšných "vedlejších" účinků pro lidské tělo. Když se tento enzym požije orálně na lačno, tak se přes zeď v tenkém střevě dostane do krevního oběhu.

Důležité upozornění

Nedoporučuje se používat těhotným a kojícím ženám. Nesmí se používat jako náhrada pestré stravy.

Složení kapsle

Serrapeptáza 110 mg 100% enterosolventní obalené serrapeptázy, objemové činidlo-mikrokrystalická celulóza 90 mg, fosforečnan vápenatý 148 mg.

Doporučené dávkování

1 tableta denně na prázdný žaludek, nejlépe půl hodinu před jídlem zapít dostatečným množstvím tekutin.

Serapeptáza je přírodní proteolytický enzym, který produkuje přátelská bakterie z rodu Serratia, žijící ve vnitřnostech bource morušového (Bombyx mori). Zpráva se protizánětlivě a má v lidském těle široké využití.

Enterosolventní obal ochraňuje enzym před agresivní žaludeční kyselinou a takto se dostává přímo do tenkého střeva a tím je zajištěno maximální využití účinné látky.

Tento produkt neobsahuje žádná barviva a příchutě, konzervační látky ani gluten.

Vhodný pro vegetariány.

Důležité upozornění

Stanovený doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout! Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré a rozmanité stravy! Nevhodné pro děti do 12 let.

Doplněk stravy se doporučuje skladovat mimo dosah malých dětí.

Skladujte na suchém místě, při teplotě do 25 ° C.

Balení obsahuje 30 tablet.

Informace o produktu

Výrobce: MEDINTERRA BRNO
Značka: EDENPHARMA
Produktová řada: EDENPHARMA přírodní doplňky stravy
Kód výrobku: 441788
Kód EAN: 8588005836234
Držitel rozhodnutí: MEDINTERRA BRNO

Recenze

Recenze EDENPHARMA Serrapeptáza forte 250 000 IU 30 tablet

Diskuze

Diskuze EDENPHARMA Serrapeptáza forte 250 000 IU 30 tablet

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám