Podrobné informace

Gelový chránič s otvorem na otlaky překrývá bolestivé místo, obsahuje velmi jemný minerální olej, který působí na změkčení otlaku a přispívá k jeho snadnějšímu odstranění

Informace o produktu

Výrobce: PRESTO CZ S.R.O.
Značka: PRESTO
Kód výrobku: 50699
Kód EAN: 8594014191295
Držitel rozhodnutí: PRESTO CZ S.R.O.

Užití
Překrývá bolestivé místo palcového kloubu.

Dávkování
Dle potřeby.

Fakta
Chránič palcového kloubu je v přiměřené síle,takže nezabírá zbytečné místo a působí měkce a pohodlně. Dokonale chrání vybočený kloub palce, který je na dotek velmi citlivý a bolestivý. Navléká se otvorem na palec a svým tvarem překrývá bolestivé místo palcového kloubu. Ideální pomůcka při problémech halux valgus. Transparentnost materiálu působí na noze přirozeně a neruší estetický vzhled při nošení zejména letní obuvi.

Poznámka
Výrobky Dr.Greplajsou neustále posuzovány speciálním systémem hodnoceni kvality, jakostí a progresivních nových metod v péči o lidskou nohu. Jsou permanentně doplňovány o nové trendy za spolupráce předních českých i zahraničních odborníků metodou vícerozměrného rozhodování.
Velmi pečlivá pozornost je věnována rovněž designu výrobků, obalům, její prezentaci i psychologii reklamy. Ortopedické výrobky značky Dr. Grepl jsou úspěšně exportovány na Slovensko, do Austrálie, Nového Zélandu a Velké Británie. Splňují nejnáročnějši kritéria standardův rámci EU."

Recenze

Recenze produktu DR. GREPL Chránič valgus Gel - line univerz. 1 ks

Diskuze

Diskuze k produktu DR. GREPL Chránič valgus Gel - line univerz. 1 ks

Přidat nový příspěvek do diskuze