Úvodní strana Krása a hygiena Holení, depilace Depilační krémy

DEPILAN Depilační krém Intimní Ladies & Men 75 + 30 ml

Kód výrobku: 133157
60 %

Depilační krém Intimní Ladies & Men byl speciálně vyvinut pro extra jemné a efektivní odstranění nežádoucích chloupků.

Více informací

Skladem

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Zítra odešleme, u vás pozítří.

209 Kč

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

DEPILAN Depilační krém Intimní Ladies & Men 75 + 30 ml

Účinky
Depilační krém Intimní Ladies & Men byl speciálně vyvinut pro extra jemné a efektivní odstranění nežádoucích chloupků v citlivé intimní oblasti jak mužů tak žen. Je vhodný pro všechny typy pleti. Chloupky jsou odstraněny důkladně, nové chloupky jsou měkké a nezarůstají. Řezná poranění se sníží o 100%! Pro naprostou snášenlivost výrobku v intimní oblasti obsahuje Depilační krém Intimní Ladies & Men ochranný komplex. Jedná se o extrakt arniky, panthenol, alantoin a 3-fázový ochranný koncept.

Důležitá upozornění
Používejte v souladu s přiloženým návodem. Nikdy nenechte působit déle než 8 minut. Obsahuje alkálie a sole kyseliny thioglykolové. Nenechávejte v dosahu dětí. V případě, že se dostane přípravek do očí, okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody a vyhledejte lékařskou pomoc. Mezi dvěma aplikacemj by mělo uběhnout alespoň 72 hodin.

Před prvním použitím
Doporučujeme před prvním použitím Depilačního krému Intimní Ladies & Men ověřit reakci pokožky na malé části kůže. Jestliže se během 24 hodin neobjeví nežádoucí reakce, může začít s depilací. Nenanášejte na poraněnou nebo podrážděnou pokožku.

Po použití
Důsledně opláchněte vodou. Jemně vetřete ošetřující krém. Nepoužívejte bezprostředně po použití depilačního krému pleťové mléko s obsahem alkoholu, mýdlo nebo intim spray.

Depilační krém

  • Extrakt z arniky: Tomu se přisuzuje Ionizační účinek. V oblasti farmacie se používá arnika při lehkých poraněních a místních zaníceních pokožky a sliznice.
  • Panthenol: Vitamín napomáhající výstavbě kůže má na starosti hydrataci pokožky. Zklidňuje pokožku.
  • Alantoin: Působí protizánětlivě.

Ošetřující krém

  • Probiotický mléčný komplex: Regeneruje a znovuobnovuje mikroflóru pokožky.
  • 3-fázový ochranný koncept: Silice z hadovce (Echinum) zmírňuje podráždění pokožky a posiluje ji. Rostlina Srdcovice (Cardiospermum) harmonizuje a chrání podrážděnou pokožku. Steroly a squalany ze slunečnicového oleje slouží k obnově pokožky.
  • Vysoký podíl Omega-3 mastných kyselin obsažených v silici hadovky zmírňují podráždění pokožky, poskytuje jí ochranu a posiluje samotnou kůži. Srdcovka harmonizuje a chrání podrážděnou pokožku. Mimoto dodávají steroly a squalany ze slunečnicového oleje poškozené pokožce důležité látky, které zajišťují její znovuobnovení.

Kontraindikace
Nenanášejte na poraněnou nebo podrážděnou pokožku.

Návod na použití
Doporučujeme použít Depilační krém Intimní Ladies & Men nejlépe ve sprše nebo ve vaně. K docílení optimálního výsledku doporučujeme opatrně zkrátit nežádoucí chloupky před první aplikací krému nůžkami. Naneste prsty Depilační krém Intimní Ladies & Men na požadovaná místa. Dbejte na to, aby byly všechny chloupky pokryty všude stejně silnou vrstvou krému (1-3 mm).

POZOR - Krém se nesmí dostat do kontaktu se sliznicí.

Doba působení Depilačního krému Intimní Ladies & Men se liší podle síly chloupků a vzrůstu chloupků. Jestliže se po 3 minutách chloupky ještě neuvolňují, nechte krém působit trochu déle. Nikdy ne ale déle než 8 minut. (Mezitím zkuste, zda se již chloupky neuvolňují). Po době působení smyjte krém pod tekoucí vodou společně s chloupky pomocí houbičky (silnými, krouživými pohyby). Důkladně opláchněte. Po osušení vmasírujte přiložený Depilan ošetřující krém. K dosažení hebké pokožky doporučujeme aplikovat ošetřující krém také mezi depilacemi.

Informace o produktu

Výrobce: MERZ & COMPANY GMBH, FRANKFURT/MAIN
Značka: DEPILAN
Kód výrobku: 133157
Kód EAN: 9005356008398
Držitel rozhodnutí: MERZ & COMPANY GMBH, FRANKFURT/MAIN

Recenze (10)

DEPILAN Depilační krém Intimní Ladies & Men 75 + 30 ml

Recenze od 10 uživatelů s celkovým hodnocením 60 %.

Přidat recenzi produktu

80 %

po prvním použití

60 %

40 %

60 %

žádná sláva

nespokojená
40 %

20 %

Teda já s ním dobrou zkušenost ani trochu neudělala. Nepříjemné použití, výsledek nic moc a ještě to pálilo. A to nejsem žádná citlivka!

40 %

60 %

tož pomohlo to:D

jednoduchý
účinný
divná vůně
100 %

Velmi šetrný depilační gel pro intimní partie, který podává očekávaný výsledek a nedráždí. Celkově mohu jen a jen doporučit!

Skvělý výsledek po pár minutách, žádné nepříjemné reakce. Ideální přípravek.
Nic mě nenapadá. Snad jen složitá dostupnost produktu v e-shopech, protože na klíčové slovo "depilan" většina vyhledáváčů nezareaguje.
100 %

Diskuze

DEPILAN Depilační krém Intimní Ladies & Men 75 + 30 ml

Zkušenosti uživatelů

Lu

100 % 19/12/2011

Velmi šetrný depilační gel pro intimní partie, který podává očekávaný výsledek a nedráždí. Celkově mohu jen a jen doporučit!

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka