Lékárna.cz

Depilační vosky

Depilace voskem patří mezi jeden z nejúčinnějších způsobů, jak se na dlouho zbavit chloupků. Na rozdíl od žiletek, které chloupky odříznou, a depilačních krémů, které zase chloupek jen oslabí, depilační vosk odstraní chloupek i s kořínkem. Efekt je dlouhotrvající, můžete se těšit na hebkou pokožku až po osm týdnů! Při správné aplikaci vosku je přitom depilace minimální. 

VEET Easy Wax Elektrický depilační set 50 ml

VEET Easy Wax Elektrický depilační set 50 ml

Akce

Set obsahuje: ohřívač vosku, držák, voskovou náplň s nanášecín…

Skladem více než 5 kusů

506 Kč 385 Kč -24 %

385

ORIFLAME Silk Beauty Voskované depilační proužky na obličej 20…

Vyzkoušejte nové pečující depilační proužky s přírodním včelím voskem.

Momentálně nedostupné

VEET Easy Wax Vosková náplň do elektrického setu 50 ml

VEET Easy Wax Vosková náplň do elektrického setu 50 ml

Akce

Náplň do Veet Easywax elektrického depilačního setu.

Momentálně nedostupné

Depilační vosky - detailní popis

Jak používat depilační vosk?

  • Depilace bude účinnější, když necháte chloupky trochu vyrůst (cca 5 mm). Pokožka by měla být před samotnou depilací dokonale suchá.
  • Vosk zahřejte na správnou teplotu podle návodu a naneste tenkou vrstvu na požadované místo na těle.
  • Přiložte depilační pásek, přitlačte jej a rychlým tahem proti směru růstu pásek strhněte. Odstraníte tak vosk i chloupky. 

Po depilaci pokožku ošetřete krémem či balzámem na citlivou pokožku nebo přímo na oblast intimních partií. Kůže je totiž po depilaci podrážděná. Nejcitlivější oblastí pro depilaci jsou třísla. První depilaci doporučujeme po horké koupeli, kdy budou chloupky měkčí. Po opakované depilaci pak budou chloupky jemnější a jejich vytrhávání nebude tak bolestivé. Při depilaci voskem vám také hrozí nižší riziko zarůstání chloupků. 

Lze si depilaci usnadnit?

Pro snadnější aplikaci depilačního vosku vám doporučujeme domácí elektrický depilační set od Veet, kterým nanášíte vosk na nohy a paže.  

Zeptejte se lékárníka

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním.

Zjistit více