Oblíbené položky

Úvodní strana » Péče pro krásu a osobní hygienu » Přípravky na holení a depilaci » Depilační vosky

Depilační vosky

Depilace voskem patří mezi jeden z nejúčinnějších způsobů, jak se na dlouho zbavit chloupků. Na rozdíl od žiletek, které chloupky odříznou, a depilačních krémů, které zase chloupek jen oslabí, depilační vosk odstraní chloupek i s kořínkem. Efekt je dlouhotrvající, můžete se těšit na hebkou pokožku až po osm týdnů! Při správné aplikaci vosku je přitom depilace minimální. 

Jak používat depilační vosk?

 • Depilace bude účinnější, když necháte chloupky trochu vyrůst (cca 5 mm). Pokožka by měla být před samotnou depilací dokonale suchá.
 • Vosk zahřejte na správnou teplotu podle návodu a naneste tenkou vrstvu na požadované místo na těle.
 • Přiložte depilační pásek, přitlačte jej a rychlým tahem proti směru růstu pásek strhněte. Odstraníte tak vosk i chloupky. 

Po depilaci pokožku ošetřete krémem či balzámem na citlivou pokožku nebo přímo na oblast intimních partií. Kůže je totiž po depilaci podrážděná. Nejcitlivější oblastí pro depilaci jsou třísla. První depilaci doporučujeme po horké koupeli, kdy budou chloupky měkčí. Po opakované depilaci pak budou chloupky jemnější a jejich vytrhávání nebude tak bolestivé. Při depilaci voskem vám také hrozí nižší riziko zarůstání chloupků. 

Lze si depilaci usnadnit?

Pro snadnější aplikaci depilačního vosku vám doporučujeme domácí elektrický depilační set od Veet, kterým nanášíte vosk na nohy a paže.  

Pokračovat

Nejprodávanější v kategorii


Načítám
 • VEET depilační vosk pro normální pokožku ( s vůní lotosového květu ) 250 ml

  VEET depilační vosk pro normální pokožku ( s vůní lotosového květu ) 250 ml

  Akce

  skladem > 5 ks

  Vhodné pro - nohy, linie bikin, horní ret a podpaží. Vosk je účinný i vlažný. Zbytky vosku je možné smýt vodou. Návod k použití 1) Pomocí špachtle, naneste malé množství vosku ( téměř neviditelné ) na kůži. Vosk vždy naneste ve směru růstu chloupků ( nohy od kolena ke kotníku ). Ujistěte se, že plocha pokrytá voskem je kratší než velikost pásku. 2) Ihned přiložte pásek na vosk. Pro odstranění nechte volný 1cm pásku. Pásek uhlaďte ve směru růstu chloupků. 3) Jednou rukou držte pokožku napnutou a druhou rukou chytněte volný konec pásku. Potom rychlým pohybem strhněte pásku proti směru růstu chloupků. Ohřátí vosku Odšroubujte uzávěr proti směru hod. ručiček. Odstraňte ochrannou hliníkovou fólii a ujistěte se, že nezůstane zbytek fólie na okrajích nádoby. Ohřát vosk můžete v mikrovlnné troubě nebo ve vodě. Mikrovlnná trouba - zahřejte vosk bez víčka, plná nádoba 850W - 45s, poloprázdná nádoba 850W - 30s. Uvedené časy jsou orientační a mohou se lišit v závislosti na výkonu mikrovlnné trouby. Po zahřátí nechte vosk 1 minutu ve vypnuté mikrovlnné troubě. Nepřehřívejte vosk. Horký vosk může způsobit popáleniny. Dodržujte doporučenou dobu. Vosk nenanášejte 2x na stejné místo v průběhu jedné depilace. Pokožku po depilaci nepoškrábejte, může dojít k podráždění.  Obsah balení vosk 250ml, 12ks opakovaně použitelných pásků, špachtle s ukazatelem teploty. Důležité upozornění Pokud je nádoba zdeformovaná nebo se vosk vaří, nedotýkejte se vosku a nechte ho vychladnout. V případě popálenin, držte popálené místo pod vodou po dobu 10 minut a vyhledejte lékařskou pomoc. Voda: Nalijte vodu do hrnce a umístěte nádobu s voskem. Ujistěte se, že hladina vody nepřesahuje úroveň vosku. Nezakrývejte. Jakmile se voda začne vařit, snižte ohřívání a nechte vosk ohřát. Plná nádoba 10min, poloprázdná nádoba 5min. Po zahřátí vosku buďte při manipulaci opatrní, nádoba může být horká. Jak kontrolovat teplotu vosku? Pro zamíchání vosku použijte špachtli ( s černým indikátorem teploty ). Pokud se po 1 minutě zobrazí na černém indikátoru "X", vosk je příliš horký. Pokud indikátor zůstane černý, vosk má vhodnou teplotu a je připraven k použití. Nepoužívejte na mateřská znaménka, uhrovitou, poškozenou, podrážděnou nebo sluncem spálenou pokožku nebo na pokožku, která měla  v minulosti špatnou reakci na depilační krémy. Pokud máte kožní problémy, poraďte se před použitím se svým lékařem. Uchovávat mimo dosah dětí. Nepolykejte. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte obal. Pokud máte pocit brnění nebo silné bolesti během používání, okamžitě odstraňte vosk a důkladně opláchněte vodou. Pokud tento pocit přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc. Výrobce - Reckitt Benckiser, Dansom Lane, Hull HU8 7DS. Velká Británie.

  59 Kč -53% 125 Kč

 • ORIFLAME Silk Beauty Voskované depilační proužky na obličej 20 kusů

  2 dny

  Pečující depilační proužky s přírodním včelím voskem, hedvábnými proteiny a olejem z pupalky dvouleté uchovají pleť obličeje hladkou, hebkou a bez chloupků až na 4 týdny. Snadno se sloupávají, vhodné na malé plochy obličeje. Balení obsahuje ubrousky s komplexem pro minimalizaci chloupků, které pomáhají zpomalit růst chloupků a zklidnit pokožku po voskové depilaci. Pro normální pokožku. Balení obsahuje 20 proužků.

  219 Kč

Nejprodávanější značky

Akční nabídka do vaší schránky

Výhodné nabídky nemusíte hledat, pošleme vám je e-mailem.

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám