Úvodní strana Krása a hygiena Holení, depilace Pěny na holení

Pěny na holení

Nasucho nebo jenom s vodou se snad dneska neholí nikdo. Samozřejmě, že to jde jako za starých časů jenom s mýdlem, ale každý, kdo to zkusil ví, že je to proklatě nebezpečné a navíc mýdlo vysušuje pokožku. Že jsou drobné ranky nejen neestetické ale také bolestivé, to je bez debat. S pěnou na holení se vám ale nic takového nemůže stát.

V této kategorii doporučujeme


Načítám

Pěny na holení - detailní popis

Pěny na holení pro muže

Je pravda, že vousy dnes opět přicházejí do módy, stále je ale hodně mužů i jejich žen, kteří dávají přednost hladce oholené tváři. Pro ty je pěna na holení klasikou, ba přímo denní potřebou. To dobře vědí přední výrobci pánské kosmetiky. Přední místa mezi nimi zaujímají značky jako Gilette nebo Nivea for Men. Samozřejmě u nás najdete také nezbytné žiletky a balzámy po holení.

Složení holicích pěn často napomáhá snadnějšímu holení. Vosy změknou, naberou správný směr a pod nánosem pěny jdou dolů zkrátka jednodušeji. 

Pěny na holení pro ženy

Dámy to mají s holením trochu složitější. Současný trend považuje téměř jakékoli chloupky za nežádoucí, a protože každá žena chce být krásná, musí odstraňování chloupků věnovat zvláštní péči. Zvláštní pozornost vyžadují zejména tak citliví partie, jako je podpaží nebo oblast bikin. Zde doporučujeme použít holicí pěnu Femina, která je speciálně určena pro holení intimních partií.

Také pro ženy nabízíme speciálně navržené žiletky které zajistí hladké a bezpečné oholení i těch nejcitlivějších míst.

Dámy na pěnách také oceňují lehkou, nevtíravou a příjemnou vůni a to, že po holení s pěnou nevznikají zanícené a nateklé tečky v místě chloupku.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám