Podrobné informace

Veselí multivitamínoví medvídci pro děti už od jednoho roku podporují jejich normální vývoj. Neobsahují umělá barviva ani žádné alergeny.

Informace o produktu

Výrobce: MARK DISTRI, spol. s r.o.
Značka: CHEWY VITES
Kód výrobku: 332738
Kód EAN: 6009702811154
Držitel rozhodnutí: MARK DISTRI, spol. s r.o.

Chewy Vites Multivitamin obsahuje unikátní složení 11 esenciálních vitamínů & minerálů pro podporu dobrého zdravotního stavu. Vitamíny A, D, B6, B12 a C přispívají k normální funkci imunitního systému. Jód podporuje růst dětí. Biotin, niacin a kyselina listová jsou důležité pro normální funkci energetické přeměny.

Vitamíny Chewy Vites neobsahují žádné alergeny, a to ani lepek, vejce a želatinu. Při jejich výrobě nebyla použita umělá barviva ani konzervační látky. Vitamíny jsou vyrobeny s použitím přírodního ovocného pektinu. Jsou vhodné pro vegetariány i vegany.

  • Bez konzervačních látek,
  • bez umělých barviv,
  • bez lepku, vajec, želatiny a dalších alergenů,
  • vhodné i pro děti mladší 3 let,
  • na bázi ovocného pektinu,
  • vhodné pro vegetariány i vegany.

Složení

Sacharóza, glukózový sirup, voda, želírovací látka: citrus pektin, Příchuť (0,18%), regulátor kyselosti: kyselina Citronová, citrát sodný, barviva: Beta-karoten, Vitamín A (Retinol, Vitamín D (cholekalciferol), Vitamín E (alfa tokoferol octan), Vitamín C (kyselina L-askorbová), Vitamín B12, Niacin, kyselina Pantotenová, Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorin), D-Biotin, jód.

Doporučená denní dávka

Děti 1-3 let: 1 medvídek; starší 4 let: 1 medvídek. Doplněk stravy není náhražkou pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučováno dětem starším 12 měsíců. Vhodné i pro dospělé.

Upozornění

Chewy Vites Multivitamín by neměl být konzumován na prázdný žaludek.
Nejvhodnější je užití spolu s jídlem. Děti užívající léky a těhotné nebo kojící ženy by měli užívání konzultovat s lékařem. Na užívání vitamínů u dětí by měl dohlížet dospělý!

Recenze

Recenze produktu Chewy Vites Multivitamín 30 želatinových medvídků

Diskuze

Diskuze k produktu Chewy Vites Multivitamín 30 želatinových medvídků

Přidat nový příspěvek do diskuze