Podrobné informace

Celaskon dodává vitamín C a podporuje funkci a správou činnost nervového a imunitního systému. Snižuje míru únavy a vyčerpání.

Informace o produktu

Výrobce: Zentiva, k.s.
Značka: CELASKON
Kód výrobku: 367896
Kód EAN: 8595187813106
Držitel rozhodnutí: Zentiva, k.s.

Vitamín C má v organismu řadu důležitých funkcí. Podporuje funkce a správnou činnost nervového a imunitního systému, podporuje imunitní systém také během cvičení i po něm, snižuje míru únavy a vyčerpání, má antioxidační vlastnosti a rovněž přispívá k normálnímu energetickému metabolismu. Zvýšené nároky na příjem vitaminu C jsou kladeny zejména v období zvýšeného výskytu infekčních onemocnění (chřipka, nachlazení), v rekonvalescenci po infekčních onemocněních, úrazech nebo po operacích. 

Použití

Vložte pastilku do úst a nechte ji volně rozpustit. Užívejte maximálně 5 pastilek denně. Tuto dávku nepřekračujte.

Přípravek není vhodný pro osoby alergické na propolis, včelí produkty nebo jakoukoli jinou složku přípravku. Přípravek není vhodný pro děti.

Složení

vitamín C (L-askorbová kyselina), extrakt propolisu, suchý extrakt z aloe vera, suchý extrakt ze zázvoru, olej z citrónové trávy (aroma), krystalický mentol (aroma), multiovocné aroma, kyselinu citrónovou (regulátor kyselosti), cukr, glukózový sirup

Recenze

Recenze produktu CELASKON s propolisem Aloe Vera a zázvor 16 pastilek

Diskuze

Diskuze k produktu CELASKON s propolisem Aloe Vera a zázvor 16 pastilek

Přidat nový příspěvek do diskuze