Podrobné informace

Biotta Exotic Bio-ovocný koktejl je vynikající směs 100% ovocných šťáv vyrobená ze 730 g ovoce (mango, guave, maracuja) s vysokým obsahem dřeně.

Informace o produktu

Výrobce: BIOTTA AG
Značka: BIOTTA
Kód výrobku: 182557
Kód EAN: 7618500943258
Držitel rozhodnutí: BIOTTA AG

Díky vybraným exotickým plodům má bio-ovocný koktejl Biotta Exotic zvlášť vysoký obsah vitálních látek, jako např. vitamínů C, B a E, provitamínu A, niacinu a kyseliny listové a také draslíku, mědi, manganu, sodíku a zinku. Biotta Exotic je lehce stravitelná, zdraví prospěšná a vhodná rovněž pro dny ve stylu wellness. Má velmi vysoký obsah ovocné dřeně a hodnotných, přírodních látek v sedlině.

Dávkování

Jedna sklenka denně před každým jídlem. Dobře promíchat a podávat chlazené.

Účinné látky

  • Kyselina listová
  • Minerální látky
  • Vitaminy

Výroba

Tento švýcarský nápoj je vyroben z kvalitních vyzrálých plodů ovoce přímým lisováním. Certifikované plody jsou pěstovány na chemicky neošetřované půdě dlouhodobými dodavateli. Není ředěn vodou, nejedná se o zpětně ředěný koncentrát. Není uměle dochucován, dobarvován, doslazován a neobsahuje pomocné a konzervační látky. Šťávy jsou stáčeny pouze do skleněných lahví s nulovou migrací a 100% vzduchotěsnými. Uzávěr lahví je opatřen vlastním značkovým bezpečnostním uzávěrem. Biocertifikováno pro více než 50 zemí světa.

Složení

Směs pyré tropického ovoce (mango, guave, maracuja) 28,4%, šťáva z vinných hroznů, šťáva z hrušek, jablečná šťáva. Nejedná se o zpětně ředěný koncentrát.

Recenze

Recenze produktu BIOTTA Exotic BIO 500 ml

Diskuze

Diskuze k produktu BIOTTA Exotic BIO 500 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze