Podrobné informace

Celozrnný výrobek z netradiční obiloviny AMARANT, která svědčí lidem s vysokým cholesterolem, s psychickou i fyzickou zátěží, dětem i starší generaci. Další surovinou jsou křupavé pohankové lupínky.

Informace o produktu

Výrobce: SEMIX PLUSO S.R.O.
Značka: BIO
Kód výrobku: 132539
Kód EAN: 8594019385071
Držitel rozhodnutí: SEMIX PLUSO S.R.O.

Užití
Celozrnný výrobek z netradiční obiloviny AMARANT, která svědčí všem - lidem s vysokým cholesterolem, lidem s psychickou i fyzickou zátěží, dětem i starší generaci. Další surovinou jsou křupavé pohankové lupínky. Pohanka je významný zdroj rutinu, který zlepšuje stav křečových žil a reguluje srážlivost krve.

Ve 100 g výrobku je obsaženo 30 mg rutinu. BIO výrobek je ideální pro přípravu vlastních cereálních snídaňových směsí, stejně jako pro jednoduchou konzumaci s mlékem, jogurtem, ovocnou přesnídávkou nebo džusem.

Složení
Pohankové vločky, rýžové vločky, cukr třtinový, amarant, jáhlové vločky, glukózový sirup, banány sušené, rozinky, mouka rýžová, jablka sušená, palmový tuk, mořská sůl.

Suroviny pro výrobu BIO potravin jsou získávány z kontrolovaných ekologických ploch a bez použití chemických přípravků. Během výroby se nepoužívají látky a postupy zatěžující životní prostředí. Konzumace BIO potravin přispívá k ochraně přírody, životního prostředí (voda, půda, vzduch), včetně člověka, rostlin a živočichů.

Recenze

Recenze produktu BIO Pohankové müsli Amarant+banán+rozink+jabl.200g

Diskuze

Diskuze k produktu BIO Pohankové müsli Amarant+banán+rozink+jabl.200g

Přidat nový příspěvek do diskuze